Zoekresultaten "IG"
Aan passagierszijde, Voor, 3, 4, Flat blade wisserblad
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan passagierszijde, Voor |
| Bouwjaar tot | 11-2011 |
| Lengte [mm] | 475 |
| Passende adapter | 3, 4 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 19 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | CLEANTECH |
- -57%
Voor, 0,7, LED, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,7 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
Halogeen, Voor, Achter, LED
| Lichten-bouwtype | Halogeen, LED |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -59%
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Voor, Halogeen
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Inbouwplaats | Voor |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
0,9, LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
- -12%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -57%
WY21W, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | WY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -36%
- -25%
- -25%
Synthetisch, Fles, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Inhoud [liter] | 0,45 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -25%
Synthetisch, Jerrycan, DOT 5.1
| Gewicht [kg] | 5,6 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -29%
Zwart, Rubber
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -10%
Bi-Xenon, H8
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -36%
LED, Gekleefd, 1,5
| Lengte [mm] | 30 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS BASE KIT |
LED, Gekleefd
| Lengte [mm] | 305 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS EXTENSION KIT |
H8, Halogeen, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
| Aanvullende informatie | HELLA VALUEFIT |
- -65%
Achter, voor voertuigen met trekhaak, Zonder sensor, Met camera
| Montagetijd van (in uren) | 1,5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor, Met camera |
| Active parkeersensoren | Activering via achteruitrijversnelling, Activering optioneel via schakelaar, Zonder radio mute functie |
| Schermweergave | TFT |
VW 507 00, VW 504 00, 5W-30, MB 229.51
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, MB 229.51, MB 229.31 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | BMW Longlife-04 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Synthetisch, Jerrycan, DOT 4
| Gewicht [kg] | 22,47 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -31%
Synthetisch, Fles, DOT 3
| Kookpunt [°C] | 215 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
- -25%
Synthetisch, Fles, DOT 4+
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4+ |
- -25%
Synthetisch, Fles, DOT 3
| Kookpunt [°C] | 215 |
| Inhoud [liter] | 0,45 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
- -25%
Silicoon, 7L0973702, GENUINE
| Geleidingswaarde | 2 |
| Lengte [mm] | 200 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Voor OE nummer | 7L0973702 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aantal leidingen | 2 |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 1,5 |
| Artikelnummer paar | 970047, 83.1416, 83.1389, 83.1379A2, 81.482, 81.465A2, 81.463, 81.462, 81.461, 81.460, 81.459, 81.458, 81.456, 81.455A2, 81.454, 81.453, 81.452, 81.451, 81.450, 81.449, 81.417A2, 81.404A2, 81.400, 81.398A2, 81.383, 81.169, 81.166A2, 81.111A2, 81.092A2, 81.087A2, 81.082A2, 81.079, 81.078, 81.077A2, 81.076A2, 81.037A2, 81.036A2, 405153 |
| Type stekker | Male |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Kabellengte [mm] | 190 |
- -10%
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, Volvo 97312, Scania STO 2 |
| Specificatie | SAE J2360 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | Iveco 18-1805 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Zwart, Staal
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -9%
BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
- -17%
Voor, inbouw aan zijkant, 1,8, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Voor, inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
- -17%
Voor, PY21W, Achter
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Blokkenscheiding | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Basic WS |
- -65%
Voor, Aan passagierszijde, 3, 4, Flat blade wisserblad
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Bouwjaar tot | 11-2011 |
| Lengte [mm] | 475 |
| Passende adapter | 3, 4 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 19 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Winter |
- -69%
Aan passagierszijde, Voor, 3, 4, Flat blade wisserblad
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan passagierszijde, Voor |
| Bouwjaar tot | 11-2011 |
| Passende adapter | 3, 4 |
| Lengte [mm] | 475 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 19 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Aanvullende informatie | CLEANTECH |
- -65%
