Zoekresultaten "81000"
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met spanelement
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Aantal tanden | 211 |
| Lengte [mm] | 1688 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met spanelement |
| Aantal looprollen | 3 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Met lager
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras links, 31089 01
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | 31089 01 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, voor voert. met stuurbekrachtiging, 31088 01
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Artikelnummer paar | 31088 01 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, M14x1,5, M12x1,5, 34317 01
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 143 |
| Binnendraad [mm] | M14x1,5 |
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Artikelnummer paar | 34317 01 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Buiten, Onder, Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 43449 01 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, M12x1,25
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1,25 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
KADER+SCHROEF+MOTOR VENT. 1.4 +AIRCO
| Inbouwplaats | Voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ventilatorraamwerk |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
KADER+SCHROEF+MOTOR VENT. 1.25/1.4/ 1.4TDCi +AC
| Diameter [mm] | 360 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ventilatorraamwerk |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Per twee vervangen | |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Diameter o-ring [mm] | 79 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), 13568-YZZ10 S2, Incl. geleide rol, Incl. spanrol
| Riemenmateriaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Aantal tanden | 211 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Voor OE nummer | 13568-YZZ10 S2 |
| Aggregaat/rol | Incl. geleide rol, Incl. spanrol |
| Let op de serviceinformatie | |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal leidingen | 1 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 1 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Vingersonde
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Vingersonde |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Aantal leidingen | 1 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Aantal leidingen | 1 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal leidingen | 2 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal leidingen | 1 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 252 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 64 |
| Buitendiameter [mm] | 113 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, M14x1.5, Met rechtse schroefdraad
| Breedte [mm] | 45 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 105 |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 16,1 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras links, M14x1.5, Met rechtse schroefdraad, TA2072
| Breedte [mm] | 50 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 215 |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 13,3 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | TA2072 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, M14x1.5, Met rechtse schroefdraad, TA2071
| Breedte [mm] | 50 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 215 |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 13,3 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | TA2071 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16x1.5
| Lengte [mm] | 100 |
| Breedte [mm] | 65 |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16x1.5
| Lengte [mm] | 125 |
| Breedte [mm] | 95 |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.25
| Lengte [mm] | 140 |
| Breedte [mm] | 45 |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pinch Bolt 18mm
| Lengte [mm] | 123 |
| Breedte [mm] | 52 |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 18mm |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pinch Bolt 16mm
| Lengte [mm] | 120 |
| Breedte [mm] | 52 |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 16mm |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pinch Bolt 18.2mm
| Lengte [mm] | 89 |
| Breedte [mm] | 81 |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 18.2mm |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Sleutelwijdte | 19 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 73 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 96 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
