Zoekresultaten "K8"
Driehoeksdraagarm, Vooras links, Onder, Staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links, Onder |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Materiaal | Staal |
| Versterkte uitvoering | |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Zonder fuseekogel |
| Artikelnummer paar | 11-16 050 0009/HD |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD: Better than OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Onder, Plaatstaal
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 11-16 050 0019 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Driehoeksdraagarm, Met draag/-stuur gewricht
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL-KIT: Better solution for you! |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Demper met aanslagveer
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot, Demper met aanslagveer |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Per twee vervangen | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 11-14 640 0004 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, massief
| Minimale dikte [mm] | 14,2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 16 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 17,7 |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Carbon filter, met geurabsorberende werking
| Filter type | Filter insert, Carbon filter, met geurabsorberende werking |
| Lengte [mm] | 272 |
| Breedte [mm] | 195 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Stabilisatorstang, M10x1,5, 42638 01
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Lengte [mm] | 159 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
| Artikelnummer paar | 42638 01 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Stabilisatorstang, M10x1,5, 42637 01
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Lengte [mm] | 159 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
| Artikelnummer paar | 42637 01 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal tanden | 143 |
| Lengte [mm] | 1362 |
| Breedte [mm] | 25,4 |
| Aantal looprollen | 2 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 116 |
| Lengte [mm] | 1105 |
| Breedte [mm] | 25,4 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
- -38%
Half hybride, Incl. spanrol
| Geschikt voor motor | Half hybride |
| Gewicht [kg] | 1,4 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 24 |
| Verpakkingslengte [cm] | 34 |
| Aggregaat/rol | Incl. spanrol |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 1,501 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 137 |
| Breedte [mm] | 25 |
- -32%
| Gewicht [kg] | 1,27 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 143 |
| Breedte [mm] | 25 |
- -33%
Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 16 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Gewicht [kg] | 0,8 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | S30X96A |
- -23%
3 jaar garantie, met vliegwielbouten
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 228 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 228 |
| Aantal tanden | 18 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
- -23%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE36/22X163A |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | TT30/13X175A |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren, met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 44621 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Kabellengte [mm] | 785 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 13,1 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
17,5, massief, E1 90R-02 C0204/0527, Gelakt
| Trommeldiameter [mm] | 172 |
| Minimale dikte [mm] | 14,2 |
| Schroefdraadmaat | 17,5 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 16 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E1 90R-02 C0204/0527 |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
17,5, massief, E190R-02C0204/0527, High carbon
| Trommeldiameter [mm] | 172 |
| Schroefdraadmaat | 17,5 |
| Minimale dikte [mm] | 14,2 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 16 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E190R-02C0204/0527 |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
- -46%
ATE, E9 90R-02A0107/4328, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 193,2 |
| Dikte [mm] | 18,3 |
| Hoogte [mm] | 65,5 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E9 90R-02A0107/4328 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
- -30%
ATE, E9 90R-02A0120/4335, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 122,5 |
| Dikte [mm] | 16,2 |
| Hoogte [mm] | 56,2 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E9 90R-02A0120/4335 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
