Zoekresultaten "J8"
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, M18X1.5-6H
| Lengte [mm] | 88,65 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
23,92 x 21,38, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met versnellingspook, Speciaal gereedschap voor montage is niet noodzakelijk
| Gewicht [kg] | 5,35 |
| Voorspankracht [N] | 6900 |
| Aantal tanden | 21 |
| Spiebaan | 23,92 x 21,38 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met versnellingspook |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage is niet noodzakelijk, Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 235 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Met voering
| Diameter [mm] | 229 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 63,5 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
46/52, Vooras links, Remzadel (2 zuigers), Gietijzer
| Aantal cilinders | 2 |
| Diameter 1/2 [mm] | 46/52 |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | BREMBO |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 280 |
| Artikelnummer paar | CZH1499 |
| Zuigerdiameter [mm] | 46 |
| Zuigerdiameter 2 [mm] | 52 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, VALEO, Zonder ingebouwde regelaar
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3700 |
| Gewicht [kg] | 1,35 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Diameter [mm] | 139 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 192 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, J83 420 160 40, 83420 16040, M16x1,5 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | J83 420 160 40, 83420 16040 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Grijs |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Common rail, Met afdichtring
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwevend remzadel, Gietijzer, 1 987 470 613, 0 986 135 303
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 613 |
| Artikelnummer paar | 0 986 135 303 |
| Binnen breedte [mm] | 77,5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 46 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 56,01 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Common rail, Met afdichtring
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Ruilartikel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 62,24 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, Met schroeven, Gelegeerd/Gecarboniseerd, Gecoat
| Boorgatdiameter tot [mm] | 13 |
| Minimale dikte [mm] | 24 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 34,2 |
| Verwerking | Gelegeerd/Gecarboniseerd |
| Centreringdiameter [mm] | 66 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 301,8 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -56%
Zonder handremhefboom
| Gewicht [kg] | 2,45 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,3 |
| Breedte [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 229 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vast remzadel (2 zuigers), grijs, Gietijzer
| Gewicht [kg] | 2,711 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Vast remzadel (2 zuigers) |
| Remzadelkleur | Grijs |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Remsysteem | BREMBO |
| Artikelnummer paar | 9291551 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 52 |
| Zuigerdiameter 2 [mm] | 46 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Doos, massief, Met schroeven, R90 homologated
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 27 |
| Verpakkingslengte [cm] | 27 |
| Bundeltype | Doos |
| Draaimoment [Nm] | 160 |
| Minimale dikte [mm] | 15,9 |
| Gewicht [kg] | 15,85 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 18 |
| Steek wielbouten (mm) | 118 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Controleteken | R90 homologated |
| Hoogte [mm] | 65,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 73 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Hoeveelheid | Set |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10X1, Doos, Zwevend remzadel
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 31,3 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X1 |
| Bundeltype | Doos |
| Aansluitdraad | M10X1 |
| Aantal cilinders | 2 |
| Gewicht [kg] | 4,87 |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | BREMBO |
| Voor remschijfdikte [mm] | 28 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 46 |
| Artikelnummer paar | FCL694776 |
| Zuigerdiameter [mm] | 52 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 46 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 160 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E190R01440/068
| Verpakkingshoogte [cm] | 12 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 21,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 27 |
| Gewicht [kg] | 2,659 |
| Breedte [mm] | 66 |
| Dikte [mm] | 5 |
| Controleteken | E190R01440/068 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 229 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 229 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zilver, OE Performance, Onder, Achter
| Gewicht [g] | 438 |
| Kleur | Zilver |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Onder, Achter |
| Werkwijze | Manueel |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 51963726, 51928745, 51890880, 51839931, 51804748, 5038 J8, 5038 G7, 5038 G3, 16 092 746 80 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ingebouwd kogellager |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 42347 01 |
| Artikelnummer paar | 35019 01 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 46 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
-, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 56 |
| Gewicht [g] | 53 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 3-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Super Ignition Plug |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
IKBH20TT, 90919-01279, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IKBH20TT |
| Brutogewicht [g] | 53 |
| Gewicht [g] | 50 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90919-01279 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 3-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Super Ignition Plug |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 235 |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel moduul XTend |
- -17%
3 jaar garantie, 21,5x24,6-21N
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 235 |
| Aantal tanden | 21 |
| Spiebaan | 21,5x24,6-21N |
| Alleen als set verkrijgbaar | |
| Aanvullende informatie | XTend |
- -15%
Massief, E1 90R-02C0100/1601, Geolied
| Minimale dikte [mm] | 15,9 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 18 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E1 90R-02C0100/1601 |
| Hoogte [mm] | 66,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 73 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geventileerd, E1 90R-02C0958/2520, Geolied
| Minimale dikte [mm] | 24 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Aantal gaten | 4 |
| Controleteken | E1 90R-02C0958/2520 |
| Hoogte [mm] | 34,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 66 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 302 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Lucas
| Breedte [mm] | 42 |
| Remsysteem | Lucas |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 229 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Akebono
| Breedte [mm] | 66 |
| Remsysteem | Akebono |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 229 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Actieve sensor
| Kabellengte [mm] | 680 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4"x16
| Lengte [mm] | 51 |
| Breedte [mm] | 51 |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"x16 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12*1,5, S19, NTC, Female
| Schroefdraadmaat | M12*1,5 |
| Sleutelwijdte | S19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
