Zoekresultaten "90699"
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1956 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | Optibelt TruckPOWER RBK |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
8PK2560, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 302 |
| Lengte [mm] | 2560 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Breedte [mm] | 28,5 |
| Type | 8PK2560 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Brochure raadplegen | |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1365 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | FleetRunner™ Micro-V® |
- -18%
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
8PK1688, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 220 |
| Lengte [mm] | 1688 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Breedte [mm] | 28,5 |
| Type | 8PK1688 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5, 12EQS, Met buitendraad
| Lengte [mm] | 54 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Aantal per as | 2 |
| Sleutelwijdte | 12EQS |
| Draadtype | Met buitendraad |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, na roetfilter, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 767 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 640 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Brochure raadplegen | |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1938 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | FleetRunner™ Micro-V® |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3. DSF 3.0 N, 2. NM 2.0, 1. T 3.0 CrK
| Nettogewicht [g] | 38 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 84,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 N, 2. NM 2.0, 1. T 3.0 CrK |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Brochure raadplegen | |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1795 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | FleetRunner™ Micro-V® |
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester
| Brochure raadplegen | |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 2098 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | FleetRunner™ Micro-V® |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Brochure raadplegen | |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 2020 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | FleetRunner™ Micro-V® |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof, Aluminium, Automatisch
| Materiaal looprollen | Kunststof |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 36 |
| Werkwijze | Automatisch |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
- -83%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1225 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Kunststof, Met spanelement
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiaal looprollen | Kunststof |
| Lengte [mm] | 1420 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met spanelement |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Met spanelement
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 2080 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met spanelement |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Incl. spanrol, met riemspanner voor poly-V-riem
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 1988 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Aggregaat/rol | Incl. spanrol |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met riemspanner voor poly-V-riem |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 2285 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1630 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -84%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1215 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | Optibelt-RBK |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester
| Brochure raadplegen | |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1972 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | FleetRunner™ Micro-V® |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1225 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Binnendiameter1 [mm] | 11 |
| Binnendiameter [mm] | 36 |
| Dikte [mm] | 56 |
| Oude uitvoering | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Breedte [mm] | 38, 112 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
