Zoekresultaten "H18"
M8 x 1,0, PIN, 8 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 3,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 39,7 |
| Totale lengte [mm] | 151,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -25%
Vooras rechts, Vooras links, Haakse kogellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Breedte [mm] | 36 |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 18,0 |
| Totale lengte [mm] | 68,0 |
- -31%
Fijnfilter, met waterafscheider, 3/4-16 UNF-2B
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 56 |
| Filter type | Fijnfilter, met waterafscheider |
| Lengte [mm] | 126 |
| Diameter [mm] | 90 |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, met waterafscheider, M20 X 1.5-6H INT
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Filter type | Fijnfilter, met waterafscheider |
| Diameter [mm] | 95 |
| Hoogte [mm] | 193 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Fijnfilter, met waterafscheider, M16 X 1.5-6H INT
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Filter type | Fijnfilter, met waterafscheider |
| Lengte [mm] | 210 |
| Diameter [mm] | 94 |
| Hoogte [mm] | 210 |
| Schroefdraadmaat | M16 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, 1 3/8-12 UNF-2B
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 97,9 |
| Hoogte [mm] | 240 |
| Schroefdraadmaat | 1 3/8-12 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 100 |
| Lengte [mm] | 240,04 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
22,35 x 19,9, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met koppeling met treklager, Met druklager
| Gewicht [kg] | 6,491 |
| Voorspankracht [N] | 4500 |
| Aantal tanden | 20 |
| Spiebaan | 22,35 x 19,9 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met koppeling met treklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 227 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
GENUINE, Staafgloeibougie, CuSn (koper-tin), Rond
| Kwaliteit | GENUINE |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Kabellengte [mm] | 150, 110 |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Lengte [mm] | 40 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 1 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 2,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 20 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 91 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 94 |
| Schroefdraad uitgang | M 20 x 1,5 |
- -46%
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 1" 12 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 177 |
| Schroefdraadmaat | 1" 12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -42%
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte [mm] | 40 |
| Binnendiameter [mm] | 41 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5/8, J9300000
| Diameter (inch) | 5/8 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9300000 |
| Gatdiameter [mm] | 15,9 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, W5A 900, W5A 580, W5A 380
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,80 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 30,40 |
| Nettogewicht [g] | 230 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17,9 |
| Vervangen na [km] | 50000 |
| Filter type | Filter insert |
| Type versnellingsbak | W5A 900, W5A 580, W5A 380, W5A 330, 722.6 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Breedte [mm] | 112 |
| Hoogte [mm] | 50,4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Bouwwijze afdichting | Afdichting van zacht materiaal |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
| Lengte [mm] | 186,9 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M18x1,5
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,8 |
| Nettogewicht [g] | 681 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,00 |
| Draaimoment [Nm] | 10 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 94,0 |
| Hoogte [mm] | 144,0 |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,1 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/8"x16
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,5 |
| Nettogewicht [g] | 283 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,50 |
| Diameter 2 [mm] | 21,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 79,0 |
| Hoogte [mm] | 198,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"x16 |
| Diameter o-ring [mm] | 17 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1,5, OCS 2
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,8 |
| Nettogewicht [g] | 730 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,00 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter 2 [mm] | 71,7 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,2 |
| Hoogte [mm] | 210 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 2 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,3 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,50 |
| Nettogewicht [g] | 100 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 50,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 7,9 |
| Hoogte [mm] | 180,0 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,0 |
| Nettogewicht [g] | 200 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,00 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 74,5 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 7,9 |
| Hoogte [mm] | 165,5 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, Vierpunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,75 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+ / com |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1, M6x1
| Diameter [mm] | 20,6 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M6x1 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, met montage-/bevestigingsmateriaal, Haakse kogellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Breedte [mm] | 36 |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras rechts, Vooras rechts, Achteras links, Vooras links
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Vooras rechts, Achteras links, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring, Wiellager geïntegreerd in weillager, Met ingebouwde magnetische sensorring |
| Breedte [mm] | 53 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met asmoer |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
| Buitendiameter 1 [mm] | 62 |
| Buitendraad 2 [mm] | 129 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 103 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 76,5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M9 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M9 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 152 |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M8 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 143 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M8 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 150,9 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
