Zoekresultaten "G40"
M10x1
| MAPP code beschikbaar | |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 14 |
| Lengte [mm] | 560 |
| Binnendraad [mm] | M10x1 |
| Buitendraad [mm] | M10x1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 22,6 |
| Dikte [mm] | 47 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Steek wielbouten (mm) | 114 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 69 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 288 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, chroom
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Niet voor facelift | |
| Kleur | Chroom |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor de as, Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel
| Nettogewicht [kg] | 4,37 |
| Inbouwplaats | Voor de as, Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | MOBIS |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 25, 23 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 305, 288, 280 |
| Artikelnummer paar | 2199190 |
| Zuigerdiameter [mm] | 57 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd, Met schroeven, Zink gelamelleerd
| Minimale dikte [mm] | 22,6 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Centreringdiameter [mm] | 69 |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
| Kwaliteit | PREMIUM |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 12,5 |
| Buitendiameter [mm] | 288 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-PD: Advanced performance and design. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VOORBUMPER -19 +2 Gaten voor ParkControl
| Inbouwplaats | Voor |
| Kleur | Zwart |
| Oppervlakte | Glad |
| Mechanisch bewerkt | Met gat(en) voor trekhaak, met gat(en) voor parkeerhulp, met gat(en) voor mistlampen |
| Niet voor facelift | |
| Aantal gaten | 2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geventileerd, E1 90R-02C0115/0001, High carbon, Gecoat
| Gatdiameter [mm] | 12,5 |
| Binnendiameter [mm] | 143,5 |
| Minimale dikte [mm] | 22,6 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 25,0 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E1 90R-02C0115/0001 |
| Hoogte [mm] | 47,0 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 69,0 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| MAPP code beschikbaar | |
| Buitendiameter [mm] | 288,0 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,200 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,200 |
| Verpakkingslengte [cm] | 60,200 |
| Gewicht [kg] | 2 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | MK364 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL (Gas Technology) |
- -39%
Rechts, PY21W, H7/H7/H7, Electrisch
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, H7/H7/H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 221-1192LMLEMN2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, PX26d |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 44 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 440 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 540 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
API SN/CF, ACEA A3/B4, MB 229.3/226.5, VW 502.00/505.00
| Specificatie | API SN/CF, ACEA A3/B4, MB 229.3/226.5, VW 502.00/505.00, Performance level |
| Olie | Synthetische olie |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN0700, VW 502.00/505.00 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Performance level:, ACEA A3/B4, API SN/CF, MB 229.3/226.5
| Specificatie | Performance level |
| Olie | Synthetische olie |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502.00 / 505.00, Renault RN0700 / RN0, PSA B71 2296, MB 229.3 / 226.5, GM LL-B-025, Fiat 9.55535-M2, Porsche A40, Renault RN0700/RN071 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 290 |
| Aanvullende informatie | Rear |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 54 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 530 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kan, 5W-30, VW 502.00/505.00, MB 229.3/226.5
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | VW 502.00/505.00, MB 229.3/226.5, ACEA A3/B4, API SN/CF, Performance level |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN0700, VW 502.00/505.00 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad zonder spoiler
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 44 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 440 |
| Poolvolgorde | 0 |
| 0005 | B13 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -40%
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 63 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 610 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Performance level:, API SL/CF, ACEA A3/B4, MB 229.1
| Specificatie | Performance level |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 500 |
| Poolvolgorde | 0 |
| 0005 | B13 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kan, 5W-40, VW 502.00/505.00, MB 229.3/226.5
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Specificatie | VW 502.00/505.00, MB 229.3/226.5, API SN/CF, ACEA A3/B4, Performance level |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502.00 / 505.00, Renault RN0700 / RN0, PSA B71 2296, MB 229.3 / 226.5, GM LL-B-025, Fiat 9.55535-M2, Porsche A40, Renault RN0700/RN071 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 74 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Flat blade wisserblad
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Lengte (inch) | 16 |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Plus |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
