Zoekresultaten "G3"
Achter, Kogellamp, P21W
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, PY21W, BAU15s
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -11%
RADIATOR Universeel 380x545x25 MJ (mechanisch gelast) Niet 1.6 HDi
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Afstand van de bevestigingsbouten [mm] | 342 |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5mm |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco, voor voertuigen zonder airco |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aandrijving | Handgeschakeld, Automatische versnellingsbak |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met overlooppijp |
| Netdiepte [mm] | 25 |
| Netlengte [mm] | 380 |
| Netbreedte [mm] | 545 |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, P21W
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, P21W, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00, PSA B71 2296, BMW Longlife-01, Renault RN 0700, MB 229.3, VW 502 00/505 00, GM LL-B 025, Porsche A40, Renault RN 0710 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, Blisterverpaking
| Bouwjaar vanaf | 06-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RADIATOR Universeel 380x550x26 Niet 1.6 HDi Brazed (gesoldeerd)
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Afstand van de bevestigingsbouten [mm] | 342 |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco, voor voertuigen zonder airco |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aandrijving | Handgeschakeld, Automatische versnellingsbak |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met overlooppijp |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Netlengte [mm] | 380 |
| Netbreedte [mm] | 550 |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Modeljaar vanaf | 2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Voor, PY21W, Doos
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Halogeen, H7
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar tot | 2005 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Wielzijde, Kruiskoppeling, met klemmen
| Hoogte [mm] | 146 |
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 86 |
| Type askoppeling | Kruiskoppeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
- -43%
Midden, H11, Halogeen, ECE-getest
| Bouwjaar vanaf | 07-2005 |
| Inbouwplaats | Midden |
| Lamptype | H11, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Synthetisch, Fles, DOT 4
| Gewicht [kg] | 1,15 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Synthetisch, Fles, DOT 4+
| Gewicht [kg] | 1,13 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4+ |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Synthetisch, Fles, DOT 5.1
| Gewicht [kg] | 1,14 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, C3, C2, VW 505 00 505 01
| Bruto gewicht [kg] | 3,688 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, FIAT 9.55535-S3, FIAT 9.55535-S1 |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30, MB 229.52, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Kogellamp, P21W
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan passagierszijde, Beugel wisserblad, Groot-Brittannië
| Inbouwplaats | Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 660 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
API Gasoline SN, ACEA Light Duty C2, FIAT 9.55535-S1, 5W-30
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | FIAT 9.55535-S1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achter, P21W, BA15s
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, Renault RN0700/0710, PSA B71 2300, MB 226.5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Specificatie | Renault RN0700/0710, PSA B71 2300, MB 226.5, MB 229.3, Fiat 9.55535-G2/D2, VW 505 00, VW 501 01, VW 501 01/505 00, MB 229.1 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| API specificaties | CF, SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Niet solventhoudend, Silicoon, Niet in de set inbegrepen, Verenigde Staten
| Temperatuurbereik tot [°C] | +320 |
| Temperatuur van [°C] | -60 |
| Inhoud (ml) | 200 |
| Chemische eigenschappen | Niet solventhoudend |
| TecDoc-motornummer | 12569 |
| Materiaal | Silicoon |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Niet in de set inbegrepen |
| Niet voor landenuitvoering | Verenigde Staten |
| Bundeltype | Cartridge |
| Aanvullende informatie | AJUSIL |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
