Zoekresultaten "G 95"
[;5J-93120 132], [;5J-9A508 236], [;5J-9B505 015], [;5J-9K506 833]
| Chassisnummer (VIN) | [ |
| 5J-93120 132], [ | |
| 5J-9A508 236], [ | |
| 5J-9B505 015], [ | |
| 5J-9K506 833] | |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
VW-Group, DENSO, voor gematigde klimazones, 1K0820808A
| Brutogewicht [g] | 5300 |
| Gewicht [g] | 4490 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Lengte [mm] | 222 |
| Voor fabrikant | VW-Group, DENSO |
| Klimaatzones | Voor gematigde klimazones |
| Voor OE nummer | 1K0820808A |
| Kwaliteit | DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 90 |
| Compressorolie | ND-8 |
| Compressor ID | 6SEU14C |
| Gevuld | |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -29%
VW-Group, DENSO, Voor warme klimaatzones, 1K0820859S
| Brutogewicht [g] | 5930 |
| Gewicht [g] | 5120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Lengte [mm] | 216 |
| Voor fabrikant | VW-Group, DENSO |
| Klimaatzones | Voor warme klimaatzones |
| Voor OE nummer | 1K0820859S |
| Kwaliteit | DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 140 |
| Compressorolie | ND-8 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Gevuld | |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -33%
Niet voor warme klimaatzones, 8Z5, 8Z4, 8Z7
| Ribbenaantal | 6 |
| Klimaatzones | Niet voor warme klimaatzones |
| Voor PR nummer | 8Z5, 8Z4, 8Z7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Voor OE nummer | 5K0 820 803 K |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Let op de serviceinformatie |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde, Uitlaatbocht, 06F906262AC, D-vorm
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| TecDoc-motornummer | 22469 |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Bouwjaar tot | 11-2012 |
| Voor OE nummer | 06F906262AC |
| Kabellengte [mm] | 440 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominaal vermogen [W] | 300 |
| Inbouwplaats | Links |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zexel/Sanden/Denso, Voor warme klimaatzones, TA2, TD6
| Nettogewicht [kg] | 5,51 |
| Voor fabrikant | Zexel/Sanden/Denso |
| Klimaatzones | Voor warme klimaatzones |
| Voor PR nummer | TA2, TD6, TQ2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Buitendiameter [mm] | 12 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Hoogte [mm] | 32,8 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Electrisch
| Verpakkingsbreedte [cm] | 32,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 32,5 |
| Nettogewicht [g] | 1550 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,50 |
| Buiten breedte [mm] | 295 |
| Buiten lengte [mm] | 295 |
| Stroomsterkte [A] | 15 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Nominaal vermogen [W] | 180 |
| Diameter [mm] | 295 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 2 |
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
- -28%
Met trillingsdemper, Achteras, Trw, ECE-R90
| Trilling | Met trillingsdemper |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | Trw |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 55,9 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Breedte 1 [mm] | 105,3 |
| Dikte 1 [mm] | 17,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
360/295, voor voertuigen met airco, 300/200, rechts
| Diameter 1/2 [mm] | 360/295 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Nominaal vermogen [W] | 300/200 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Diameter [mm] | 360, 295 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ventilatorraamwerk |
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, Top/PAD, PAG 46, PXE16
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aansluittechniek | Top/PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110,0 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | PXE16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, PAG 46, 6SEU14C, R 134a
| Kwaliteit | +Line Original |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100,0 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6SEU14C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO-EQUIVALENT, TA2, Voor warme klimaatzones, TD6
| Voor fabrikant | DENSO-EQUIVALENT |
| Voor PR nummer | TA2, TD6, TQ2 |
| Klimaatzones | Voor warme klimaatzones |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 140 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SEU16C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor warme klimaatzones, TA2, SANDEN-EQUIVALENT, TD6
| Klimaatzones | Voor warme klimaatzones |
| Voor PR nummer | TA2, TD6, TQ2 |
| Voor fabrikant | SANDEN-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | PXE16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,25
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,25 |
| Inhoud [liter] | 0,26 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kunststof, Electrisch, D-vorm, Male
| Spanning (Volt) | 12 |
| Materiaal | Kunststof |
| Werkwijze | Electrisch |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Uitlaatdiameter [mm] | 200 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 200 |
| Type stekker | Male |
| Vermogen [W] | 15,6 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor warme klimaatzones, ZEXEL, TA2, TD6
| Klimaatzones | Voor warme klimaatzones |
| Voor fabrikant | ZEXEL |
| Voor PR nummer | TA2, TD6, TQ2 |
| Compressor ID | DCS17E |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Aluminium, Electrisch, Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate, D-vorm
| Elektrostatisch kwetsbaar onderdeel | |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Nieuw onderdeel | |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Uitlaatdiameter [mm] | 57 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
TA2, TQ2, Voor warme klimaatzones, TD6
| Bouwjaar tot | 11-2012 |
| Voor PR nummer | TA2, TQ2, TD6 |
| Klimaatzones | Voor warme klimaatzones |
| Voor fabrikant | PXE16, Sanden |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE DELPHI, DH5, CVC
| Voor fabrikant | GENUINE DELPHI |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | DH5, CVC |
| Aantal groeven | 6 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1K0260859F, DENSO
| Voor OE nummer | 1K0260859F |
| Voor fabrikant | DENSO |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Zonder pakking, Zonder onderdruk-Bypass, Met sensor
| Nieuw onderdeel | |
| TecDoc-motornummer | 22469 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder onderdruk-Bypass, Met sensor, Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Uitlaatdiameter [mm] | 68 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 57 |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Breedte [mm] | 92 |
| Hoogte [mm] | 132 |
| Lengte [mm] | 122 |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor cilinder 1 - 4, 07K905715A, Bobine, Geschroefd
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 1 - 4 |
| Voor OE nummer | 07K905715A |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Ontstekingspoel | Bobine |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal aansluitingen | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
R 134a, DENSO
| Brutogewicht [g] | 298 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Olie hoeveelheid (ml) | 250 |
| Gewicht [g] | 248 |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Lengte [mm] | 58 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Hoogte [mm] | 9,90 |
| Binnendiameter [mm] | 10,08 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 14,04 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
