Zoekresultaten "G 94"
Sluiter, Geschroefd, M12x1,5, Electrisch
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
- -41%
Vooras links, Met houder, Met stuurstang
| Aantal contacten | 4 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurstang |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G68HPF, G68HR, G68HP, 059 109 229 K S1
| Distributiekettingdimensie | G68HPF, G68HR |
| Voor OE nummer | 059 109 229 K S1 |
| Aantal schakels | 58, 72, 104, 106 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Koppelstang, Staal
| Dikte [mm] | 51 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 175 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
REFLECTOR RECHTS In Bumper Kersenrood
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Kleur | Rood/zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5863929 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, P21W, H8, Gloeilamp technologie
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | P21W, H8 |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht, met hoeklamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 1NA 011 987-121 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, P21W, H8, Gloeilamp technologie
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | P21W, H8 |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht, met hoeklamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 1NA 011 987-111 |
Voor tropisch klimaar, Links, H11, Gloeilamp technologie
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Klimaatzones | Voor tropisch klimaar |
| Inbouwplaats | Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H11 |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Artikelnummer paar | 1ND 011 223-121 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, met achterlicht (LED), Met remlicht (LED), Met knipperlicht (LED) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer, voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 2SV 012 247-271 |
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Artikelnummer paar | 2SD 012 246-181 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, Binnenste deel, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, met achterlicht (LED), Met achteruitrijlicht (LED), met mistachterlicht (LED), Met knipperlicht (LED) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Zwart |
| Optische indruk | Donker |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 2SD 012 246-171 |
| Aantal lichtfuncties | 5 |
| Artikelnummer paar | 2SV 012 247-281 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Binnenste deel, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, met achterlicht (LED), Met achteruitrijlicht (LED), Met knipperlicht (LED) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Zwart |
| Optische indruk | Donker |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 2SD 012 246-181 |
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Artikelnummer paar | 2SV 012 247-271 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, LED, PY21W
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED, PY21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Binnenste deel, P21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Binnenste deel, P21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 10 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, met stikstofvulling, Met droger, R 1234yf
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,7 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 615 |
| Netbreedte [mm] | 334 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -35%
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, High carbon, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 28 |
| Dikte [mm] | 49,7 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 340 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, Versnellingsbak met dubbele koppeling, Met koppelingdrukplaat, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Met ontkoppelingsvork, Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Aanvullende informatie | DCT |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW/Audi TL 774-D G12, STJLR.651.5003, VW TL 774-F (G12+), Ford WSS-M97B44-D (a
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW/Audi TL 774-D G12, STJLR.651.5003, VW TL 774-F (G12+), Ford WSS-M97B44-D (a
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydrolager, Links, Rubber/Metaal
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, met stikstofvulling, Zonder droger, R 1234yf
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,6 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 658 |
| Netbreedte [mm] | 416 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D-vorm, Vooras links, Met houder, Met stuurstang
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal contacten | 4 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurstang |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Let op de serviceinformatie |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor tropisch klimaar, rechts, H11, Gloeilamp technologie
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Klimaatzones | Voor tropisch klimaar |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H11 |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Artikelnummer paar | 1ND 011 223-111 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
