Zoekresultaten "F 5011"
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 800 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 480 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 750 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 800 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 330 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm
| Nettogewicht [kg] | 0,61 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met schroeven, Met riemen, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met riemen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 13 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 99 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 109 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Buitendiameter [mm] | 109 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Plaatstaal
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
| Let op de serviceinformatie |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,50 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 29,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,0 |
| Nettogewicht [g] | 262 |
| Diameter 3 [mm] | 222,0 |
| Diameter 4 [mm] | 234,0 |
| Hoogte [mm] | 61,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 282,0 |
| Binnendiameter1 [mm] | 222 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,50 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 28,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 28,5 |
| Nettogewicht [g] | 200 |
| Diameter 3 [mm] | 221,0 |
| Diameter 4 [mm] | 242,0 |
| Hoogte [mm] | 61,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 277,0 |
| Binnendiameter1 [mm] | 221 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Nettogewicht [g] | 822 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,0 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 72,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 107,5 |
| Hoogte [mm] | 122,5 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 544 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,00 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 71,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,4 |
| Hoogte [mm] | 142,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Nettogewicht [g] | 570 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,2 |
| Hoogte [mm] | 150,5 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 2 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Voor, Aan beide zijden, Bovenaan
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Voor, Aan beide zijden, Bovenaan, Vooras |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, B+ (M6)
| Bevestigingshoek [graden] | +60 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63,5 |
| Aantal groeven | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M6) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Enkelvoudige zwaaiarm, PL22, Met riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 77 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL22 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 69 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 1 |
| Klem | B+(9,8),D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 165 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 50,5 |
| Gewicht [kg] | 2,460 |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 35 |
| Lengte 1 [mm] | 336 |
| Lengte 2 [mm] | 514 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 15,8 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | VAN-MAGNUM |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 60 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 220 |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
