×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "F 5005"
Zoek: F 5005×
Oliefilter Sofima S 3519 R
Opschroeffilter, M 22 x 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
S 3519 R
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 76 |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
€ 28,27
€ 11,59
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Sofima S 3650 R
Opschroeffilter, M 22 X 1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
S 3650 R
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M 22 X 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
€ 67,95
€ 27,87
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Sofima S 5111 PE
Filter insert
S 5111 PE
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 321 |
| Buitendiameter [mm] | 104 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 112 |
| Binnendiameter1 [mm] | 52 |
€ 129,51
€ 58,27
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Herth+Buss Elparts 32081230
Met vrijlooppully, Luchtgekoeld
32081230
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 735,22
€ 272,03
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Herth+Buss Elparts 32081940
Met vrijlooppully
32081940
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 1.047,46
€ 324,72
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 944390414510
Li 60, Enkelvoudige zwaaiarm
944390414510
| Positie / graad | Li 60 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 46 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 602,10
€ 602,10
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 944390905690
Draairichting met de klok mee, Vierpunts-bevestiging, li 90, Met vrijlooppully
944390905690
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Positie / graad | Li 90 |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 1.277,41
€ 485,42
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10462
Pijpfilter, M14x1.5mm, M12x1.5mm
FFF-10462
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 133 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 62 |
| Buitendraad 2 [mm] | 56 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.5mm |
€ 43,68
€ 21,40
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Kavo Parts FFF-10462
Pijpfilter, M14x1.5mm, M12x1.5mm
FFF-10462
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 133 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 62 |
| Buitendraad 2 [mm] | 56 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.5mm |
€ 43,68
€ 24,90
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 1918
Sprongsonde, Zonder stekker
1918
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 2 |
€ 63,74
€ 55,45
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRB00261
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
LRB00261
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0244 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 46 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 398,09
€ 322,45
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 0132
Sprongsonde, Onverwarmd
0132
| Lambdasonde | Sprongsonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 460 |
| Aantal leidingen | 2 |
€ 214,94
€ 214,94
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 0197
Sprongsonde, Onverwarmd
0197
| Lambdasonde | Sprongsonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 580 |
| Aantal leidingen | 2 |
€ 282,31
€ 282,31
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 95542
Sprongsonde, Onverwarmd
95542
| Lambdasonde | Sprongsonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 630 |
| Aantal leidingen | 2 |
€ 90,44
€ 76,87
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Knecht KL 522
Pijpfilter, M14x1,5
KL 522
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,5 |
| Nettogewicht [g] | 230 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,00 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 55,5 |
| Hoogte [mm] | 116,0 |
| Schroefdraad ingang | M14x1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M14x1,5 |
€ 31,39
€ 16,01
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
