Zoekresultaten "E-Klasse W211"
Met vrijlooppully, R 134a
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Olie hoeveelheid (ml) | 90 |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan de bestuurderszijde, Flat
| Lengte [mm] | 650 |
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde |
| Technisch informatienummer | Flat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF, MAN 324 NF, IVECO 18-1830, Ford ESD-M97B49-A, Fiat 9.55523, Deutz DQC CB-14, Deutz DQC CA-14, China GB 29743-2013, ASTM 6210, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14439, Cummins CES 14603, BMW LC-87, BMW LC-18, SANS 1251-2006, SAE J1034, JIS K 2234 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Groen |
| Concentraat |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF, MAN 324 NF, IVECO 18-1830, Ford ESD-M97B49-A, Fiat 9.55523, Deutz DQC CB-14, Deutz DQC CA-14, China GB 29743-2013, ASTM 6210, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14439, Cummins CES 14603, BMW LC-87, BMW LC-18, SANS 1251-2006, SAE J1034, JIS K 2234 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Groen |
| Concentraat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF, MAN 324 NF, IVECO 18-1830, Ford ESD-M97B49-A, Fiat 9.55523, Deutz DQC CB-14, Deutz DQC CA-14, China GB 29743-2013, ASTM 6210, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14439, Cummins CES 14603, BMW LC-87, BMW LC-18, SANS 1251-2006, SAE J1034, JIS K 2234 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Groen |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Groen
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Groen |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zak
| Let op de serviceinformatie | |
| Gewicht [g] | 120 |
| Bundeltype | Zak |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koper
| TecDoc-motornummer | 31897 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 18 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1,5 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, PY21W, BAU15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Liter, Fles, 0,5
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 140 |
| Kookpunt [°C] | 215 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,5 |
| Inhoud [liter] | 0,51 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 3 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 140 |
| Kookpunt [°C] | 215 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 3 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,25
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,25 |
| Inhoud [liter] | 0,26 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,5
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,5 |
| Inhoud [liter] | 0,55 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vertint, Silicoon, Huls voor platte stekker, AMP Tyco JPT
| Spanning tot [V] | 24 |
| Stroombelastbaarheid [A] | 9 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +185 |
| Temperatuur van [°C] | -25 |
| Oppervlakte | Vertint |
| Steekhoogte [mm] | 0,8 |
| Steekbreedte [mm] | 2,8 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Type stekker | Huls voor platte stekker |
| Voor fabrikant | AMP Tyco JPT |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 0,75 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Connectorhuis, Silicoon, Met pakking, Met steekhulsbehuizing
| Temperatuurbereik tot [°C] | +140 |
| Temperatuur van [°C] | -25 |
| Let op technische data | |
| Connectorhuisuitvoering | Connectorhuis |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met steekhulsbehuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding |
| Voor fabrikant | Nissan |
| Aantal contacten | 6 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met adapter, Met pakkingen, Met aansluitstuk, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter, Met aansluitstuk |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyamid 6, POM (Polyoxymethylen) |
| Voor leidingdiameter [mm] | 4, 3 |
| Buislengte [mm] | 2500 |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Aantal | 159 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Roestvrij staal
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Spanbereik tot [mm] | 90 |
| Spanbereik van [mm] | 82 |
| Dikte [mm] | 1 |
| Breedte [mm] | 9 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Roestvrij staal
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Dikte [mm] | 1 |
| Breedte [mm] | 10 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Groen
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Groen |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Liter, Fles
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 900 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 900 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 5 |
| Inhoud [liter] | 5,35 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 5 |
| Inhoud [liter] | 5,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 20 |
| Inhoud [liter] | 20,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 20 |
| Inhoud [liter] | 20,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 5 |
| Inhoud [liter] | 5,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
