Zoekresultaten "DM"
50 x 46
| Gewicht [kg] | 11,08 |
| Binnendiameter [mm] | 260 |
| Buitendiameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 50 x 46 |
| Nieuw onderdeel |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), PA (polyamide), 240 Estate
| Brochure raadplegen | |
| Buiten lengte [mm] | 1365 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | PA (polyamide) |
| Bouwjaar vanaf | 10-1982 |
| Bouwjaar tot | 08-1984 |
| Lengte [mm] | 1350 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Voertuigtype | 240 Estate, Combi |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Voor OE nummer | 958504, 967133 |
| Aangedreven aggregaten | Airco compressor |
| Aanvullende informatie | FleetRunner™ |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21, 5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, P21W
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, LED, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met adapter, Met pakkingen, Met aansluitstuk, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter, Met aansluitstuk |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyamid 6, POM (Polyoxymethylen) |
| Voor leidingdiameter [mm] | 4, 3 |
| Buislengte [mm] | 2500 |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Aantal | 159 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 5 |
| Inhoud [liter] | 5,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 20 |
| Inhoud [liter] | 20,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 20 |
| Inhoud [liter] | 20,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 5 |
| Inhoud [liter] | 5,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,5
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 900 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,5 |
| Inhoud [liter] | 0,55 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 900 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, M 14 X 1,5, M 12 X 1,5
| Bouwjaar tot | 12-1982, 08-1984 |
| Bouwjaar vanaf | 10-1982 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 83 |
| Schroefdraad ingang | M 14 X 1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M 12 X 1,5 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
BE8Z8100A, zwart
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 45,4 |
| Bouwjaar tot | 08-1984 |
| Voor OE nummer | BE8Z8100A |
| Druk (bar) | 1,45 |
| Kleur | Zwart |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Hoogte [mm] | 9,90 |
| Binnendiameter [mm] | 10,08 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 14,04 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith 55.6335, Renk, MB 236.7, MAN 339 Type Z1, MAN 339 Type V1, Ford Mercon, DTFR 13C140 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IID, Allison C4 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith 55.6335, Renk, MB 236.7, MAN 339 Type Z1, MAN 339 Type V1, Ford Mercon, DTFR 13C140 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IID, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Volvo 97341 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IIIG, Ford Mercon, Alison C4 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Volvo 97341 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IIIG, Ford Mercon, Alison C4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, GL-5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| API specificaties | GL-5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, Volvo 97312, Scania STO 2 |
| Specificatie | SAE J2360 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | Iveco 18-1805 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, Volvo 97321, MB 235.23, MAN 342 Type M3, DTFR 12B110 |
| Specificatie | SAE J2360 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Type M2, DTFR 12B130 |
| Specificatie | US MIL-L-2105D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | DTFR 12B100 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Specificatie | US MIL-PRF-2105E |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW 505 00, VW 502 00, 5W-30, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 226.5, BMW Longlife-01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| API specificaties | SL |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW 505 00, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3 |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, GL-5, Fles
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| API specificaties | GL-5 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Volvo 97341, Volvo 97340, Voith H55.6335.xx, OHTMA-ATF-X-22A-0004
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo 97341, Volvo 97340, MAN 339 Type V1, GM DEX IIIH, GM DEX IIIG, Ford Mercon, Caterpillar AT-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | Voith H55.6335.xx, OHTMA-ATF-X-22A-0004, DTFR 13C190, Allison TES-668 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
