Zoekresultaten "DG1"
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -26%
M 8 x 1,0, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 120 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -44%
M 8 x 1,0, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 152 |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 40 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -34%
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 106 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 32 |
| Aanvullende informatie | Duraterm High Speed |
- -26%
M 8 x 1,0, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M 8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 148 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Aanvullende informatie | Duraterm High Speed |
- -32%
M 12 x 1,25, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 120 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -37%
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 129 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M 9 x 1,0, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 9 x 1,0 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 152 |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -18%
M 8 x 1,0, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 119 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -30%
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Aanvullende informatie | Duraterm High Speed |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Lengte [mm] | 84 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 22,5 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 152 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -30%
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 103 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1,0, PIN, 8 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 7,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30,0 |
| Totale lengte [mm] | 118,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -36%
M8 x 1,0, PIN, 8 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 3,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 39,7 |
| Totale lengte [mm] | 151,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -25%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | TT |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 12 x 1,25, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 82 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -29%
M 12 x 1,25, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 116 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -34%
M 12 x 1,25, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -25%
M 10 x 1, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 79 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -31%
M 10 x 1,25, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M 10 x 1, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 84 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -35%
M 10 x 1, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 95 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -21%
M 10 x 1, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 107 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -23%
M 12 x 1,25, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 103 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -26%
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
- -41%
M 10 x 1, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 125 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -57%
M 10 x 1, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 128 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -27%
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 134 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -20%
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 135 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -10%
M 12 x 1,25, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 141 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -26%
