Zoekresultaten "D23"
Vooras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met bevestigingsmatriaal
| Lengte [mm] | 106 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 50 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal, Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Lengte [mm] | 131 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 44 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met bevestigingsmatriaal
| Lengte [mm] | 96 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 48 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal, Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met anti-kreukplaat
| Lengte [mm] | 155 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 71, 69 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| Dikte 1 [mm] | 19 |
| Let op de serviceinformatie |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, TRW, Met bevestigingsmatriaal
| Lengte [mm] | 114 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 63 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Let op de serviceinformatie |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Lengte [mm] | 126 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 63 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Lengte [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 46 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met plunjerclip
| Lengte [mm] | 156, 155 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 68, 71 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip, Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Lengte [mm] | 147 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 53 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Met plunjerclip
| Lengte [mm] | 142, 147 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 48, 51 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| Dikte 1 [mm] | 14 |
| Let op de serviceinformatie |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, 52-0307
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 590 |
| Artikelnummer paar | 52-0307 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met pakking
| Hoogte 1 [mm] | 40 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Diameter 1 [mm] | 52 |
| Diameter 2 [mm] | 28 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met plunjerclip
| Lengte [mm] | 155 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 64 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren, TRW, Met remzadelschroef
| Gewicht [kg] | 1,48 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,2 |
| Breedte [mm] | 129,1 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte 1 [mm] | 58,6 |
| Hoogte 2 [mm] | 58,5 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 26265 |
- -67%
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren, Akebono, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 85 |
| Dikte [mm] | 14 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 42 |
| Hoogte 2 [mm] | 43 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 21329, 21328, 21121 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met pakkingen, Filter insert
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Hoogte [mm] | 107 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Filter type | Filter insert |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met bevestigingsmatriaal
| Lengte [mm] | 146 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 64 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal, Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Lengte [mm] | 132, 106 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 55, 46 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Dikte 1 [mm] | 14 |
| Let op de serviceinformatie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
W5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VW 504.00/507.00, Performance level:, ACEA C3, API SN
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504.00/507.00, Porsche C30, MB 229.31/229.52, Opel OV0401547 |
| Specificatie | Performance level |
| Olie | Synthetische olie |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Dikvloeibaar |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte (inch) | 24 |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Plus |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Kan, 5W-30, Dikvloeibaar, MB 229.31/229.51/229
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Chemische eigenschappen | Dikvloeibaar |
| Specificatie | MB 229.31/229.51/229, BMW Longlife-04, API SN, ACEA C3, Performance level |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504.00/507.00, Porsche C30, MB 229.31/229.52, Opel OV0401547 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Beugel wisserblad zonder spoiler
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VW 505.01, MB 229.51/229.52, Performance level:, ACEA C2, C3
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.01, MB 229.51/229.52, Opel OV 040 1547 - D, MB 229.51 / 229.52, GM dexos 2, Opel OV0401547, VW 505.00/505.01 |
| Specificatie | Performance level |
| Olie | Synthetische olie |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -40%
Kan, 5W-30, GM dexos 2, BMW Longlife-04
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | GM dexos 2, BMW Longlife-04, API SN, ACEA C2, C3, Performance level |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.51/229.52, VW 505.01, Opel OV 040 1547 - D, MB 229.51 / 229.52, GM dexos 2, Opel OV0401547, VW 505.00/505.01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
