Zoekresultaten "D-Power 69"
M10x1, Ø 4mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012, 2324117, 2324116, 2324115, 2324114, 2324112, 2324111, 2324109, 2324108 |
| Totale lengte [mm] | 92 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER GREENPARTS |
M8x1, M4x0,7
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 14 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | M4x0,7 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 118 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
M10x1, M4x0,7
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | M4x0,7 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 118,6 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
M10x1.25, 1449686; WE01 18 601, M4x0.7
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Gewicht [g] | 59,5 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Voor OE nummer | 1449686 |
| WE01 18 601 | |
| Aansluitdraad | M4x0.7 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Versie | Double coil |
| Totale lengte [mm] | 156 |
- -25%
M10 x 1,0
| Hoogte [mm] | 108 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
M8 x 1,0
| Hoogte [mm] | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
M8x1, PIN, voor nagloeien geschikt
| Draaimoment [Nm] | 10 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 114 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
M 8, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 8 |
| Lengte [mm] | 124 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M 10, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M8 x 1, Geschroefd, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 119 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -46%
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 119 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -46%
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 158 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
- -47%
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
- -46%
M8 x 1, Geschroefd, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 118 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -46%
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
- -46%
M 10, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M 10, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M 8, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 8 |
| Lengte [mm] | 119 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M 8, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 8 |
| Lengte [mm] | 111 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M4, M10x1,25
| Pooluitvoering | M4 |
| Conushelling | 120 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Totale lengte [mm] | 158 |
- -38%
M8x1.0mm, M4
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1.0mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 118 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
- -33%
7/16" x 20 UNF
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | 7/16" x 20 UNF |
| Sleutelwijdte | 22 |
- -65%
M10 x 1,25, M4, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Componentennummer | BSG 30-870-005 |
| Totale lengte [mm] | 158 |
M8x1,0, 4 mm PIN, 8 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Breekpunt [Nm] | 20 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Componentennummer | BSG 70-870-005 |
| Totale lengte [mm] | 112 |
