Zoekresultaten "D-Power 40"
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 88 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 58 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -57%
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 24,5, 73,5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 90,5 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1, Geschroefd, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 118,9 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M4 x 0,7, M10 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M4 x 0,7, M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 81,5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 2 [mm] | 24 |
| Lengte 1 [mm] | 46 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Diameter [mm] | 5 |
| Totale lengte [mm] | 91,5 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Lengte [mm] | 117 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 24, 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M10 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 84 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 84 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,5, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 75 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 16 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,5, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 85 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Lengte [mm] | 71,5 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, M4 / 0,8-1,5 Nm, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 10 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Lengte [mm] | 96 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, M4 / 0,8-1,5 Nm, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Lengte [mm] | 147 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Lengte [mm] | 84 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 22,5 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1,0, PIN, 8 mm, Keramische gloeibougie
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 117 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 7 |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin, M10x1
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Totale lengte [mm] | 92 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.25mm, M4
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 87,5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.25mm, M4
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 84 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 22,5 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M8x1.0mm, M4
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M8x1.0mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 117 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 29,5 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.25mm, M5
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25mm |
| Aansluittechniek | M5 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/8 " 24 UNF
| Schakelpunt [bar] | 30 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 3/8 " 24 UNF |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Lengte [mm] | 44 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4, MAN 339 V1, Ford WSS-M2C166-H, MB 236.5, MB 236.1, MB 236.7, Ford WSS-M2C186-A, MB 236.2, MB 236.6, MAN 339 Z1, Suffix A |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Rood |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4, MAN 339 V1, Ford WSS-M2C166-H, MB 236.5, MB 236.1, MB 236.7, Ford WSS-M2C186-A, MB 236.2, MB 236.6, MAN 339 Z1, Suffix A |
| Inhoud [liter] | 20 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
7/16'' x 20 UNF
| Schakeldruk (bar) | 21 |
| Schroefdraadmaat | 7/16'' x 20 UNF |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
