Zoekresultaten "D-Power 17"
M10x1, Ø 4mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 107,8 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
M12x1,25, 4 mm PIN, 12 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 13 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Componentennummer | BSG 60-870-002 |
| Totale lengte [mm] | 86 |
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Totale lengte [mm] | 166 |
M12 x 1,25
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
M12 x 1,25
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
M10x1,00
| Buitendraad [mm] | M10x1,00 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 103 |
M10 x 1,00, M10, 10 mm
| Draaimoment [Nm] | 10 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 4,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,00 |
| Aansluittechniek | M10 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Totale lengte [mm] | 163 |
M 10, 44 23 206, 1106 508 19R, voor nagloeien geschikt
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Voor OE nummer | 44 23 206, 1106 508 19R |
| Lengte [mm] | 163 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 82 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 69 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
- -46%
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 148 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
- -49%
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 103 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -46%
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 83 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Met deksel
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -57%
M 10, Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Lengte [mm] | 108 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M 10, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Lengte [mm] | 150 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M 12, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M 12, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M 10 x 1, M 4, voor nagloeien geschikt
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10 x 1 |
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 84 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Componentennummer | BSG 15-870-007 |
