Zoekresultaten "D-Power 14"
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 62 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met knijpverbinder
| Aantal leidingen | 1 |
| Kabellengte [mm] | 150 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met knijpverbinder |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 124 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Schroefdraad lengte [mm] | 18 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.25, Thread
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Gewicht [g] | 25,3 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Voor OE nummer | 7088988 |
| Aansluittechniek | Thread |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Versie | Double coil |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 70 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.25, N10213002, M5x0.8
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Gewicht [g] | 22,6 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Voor OE nummer | N10213002 |
| Aansluitdraad | M5x0.8 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Versie | Double coil |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 62,2 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10 x 1,0, M4 / 0,8-1,5 Nm, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Lengte [mm] | 147 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,25, M4 / 2,5 NM, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 120 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 2,5 NM |
| Lengte [mm] | 159 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,25, M4 / 2 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Lengte [mm] | 85 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 19 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
9mm, verbeterde prestaties, Ronde stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Sleutelwijdte | 9mm |
| Gloeibougie uitvoering | Verbeterde prestaties |
| Type stekker | Ronde stekker |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Totale lengte [mm] | 124,1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 12 x 1,25, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M 10 x 1,25, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 120 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -18%
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 25, 74 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Gewicht [kg] | 0,025 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 134 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 133 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 137 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 82 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 124 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Schroefdraad lengte [mm] | 18 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 86 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 18 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M9 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M9 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 157 |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 146 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 100 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met 1 afdichtlip, Draairichting tegen de klok in
| Afmetingen in acht nemen | |
| Binnendiameter [mm] | 60 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Dikte [mm] | 10 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met 1 afdichtlip |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 133 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
