Zoekresultaten "D-Power 13"
M8x1.0, 5960F9, Pin
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Gewicht [g] | 22,8 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1.0 |
| Voor OE nummer | 5960F9 |
| Aansluittechniek | Pin |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder moer |
| Versie | Double coil |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 124,1 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.0, 5960F4, M4x0.7
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Gewicht [g] | 30,6 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Voor OE nummer | 5960F4 |
| Aansluitdraad | M4x0.7 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Versie | Double coil |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 117,4 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 24, 103 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4 x 0,7, M10 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M4 x 0,7, M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 81,5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 134 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 85 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 18 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 24, 103 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 85 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 18 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 118 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 84 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 19 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Lengte [mm] | 71,5 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Lengte [mm] | 84,5 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 18,5 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, M4 / 2 Nm, 10 mm, Staafgloeibougie
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Lengte [mm] | 95 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 16 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Lengte [mm] | 84 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 22,5 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, M4 / 1 Nm, 10 mm, Staafgloeibougie
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | M4 / 1 Nm |
| Lengte [mm] | 118 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 19 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, M4 x 0,7, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | M4 x 0,7 |
| Lengte [mm] | 118,4 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
63°, M12x1.25, M5
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,2 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8x1,0, M4 / 1 Nm, 8 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Breekpunt [Nm] | 20 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,0 |
| Aansluittechniek | M4 / 1 Nm |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 11 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Componentennummer | BSG 30-870-003 |
| Totale lengte [mm] | 118 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,25, M4 / 2 Nm, 12 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Conushelling | 120 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 13 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
| Componentennummer | BSG 30-870-007 |
| Totale lengte [mm] | 88 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 18 |
| Totale lengte [mm] | 84 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 16 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
| Componentennummer | BSG 65-870-006 |
| Totale lengte [mm] | 135 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 10 x 1, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 119 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -27%
M8x1,0, 4 mm PIN, 8 mm
| Breekpunt [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 125 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -37%
M8 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 124 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Schroefdraad lengte [mm] | 18 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
63°, M10x1, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 4,4 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28,8 |
| Totale lengte [mm] | 134 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -5%
SAE J306 80W, Massey-Ferg. M1143, Ford M2C-134 A-D, Ford FNHA-2-C.201.00
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificatie | SAE J306 80W, Massey-Ferg. M1143, Ford M2C-134 A-D, Ford FNHA-2-C.201.00 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21F, ZF TE-ML 17E, ZF TE-ML 06R, ZF TE-ML 06N, ZF TE-ML 06M, ZF TE-ML 06K, ZF TE-ML 06D, ZF TE-ML 05F, ZF TE-ML 03L, ZF TE-ML 03E, Volvo WB 101, Volvo 97303 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | Caterpillar TO-2, Case MS 3525, Case MS 1210, Case MS 1209, Case MS 1207, Allison C4 |
| API specificaties | GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
SAE J306 80W, Massey-Ferg. M1143, Ford M2C-134 A-D, Ford FNHA-2-C.201.00
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Specificatie | SAE J306 80W, Massey-Ferg. M1143, Ford M2C-134 A-D, Ford FNHA-2-C.201.00 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21F, ZF TE-ML 17E, ZF TE-ML 06R, ZF TE-ML 06N, ZF TE-ML 06M, ZF TE-ML 06K, ZF TE-ML 06D, ZF TE-ML 05F, ZF TE-ML 03L, ZF TE-ML 03E, Volvo WB 101, Volvo 97303 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | Caterpillar TO-2, Case MS 3525, Case MS 1210, Case MS 1209, Case MS 1207, Allison C4 |
| API specificaties | GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
M12X1,25, M5, BSG 70-870-001
| Gewicht [kg] | 0 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Componentennummer | BSG 70-870-001 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
