Zoekresultaten "44606"
MAGNETI MARELLI, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | 63300010, Am KFZ ermitteln! |
VALEO, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,1 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
M20x1,5, Met lager
| Diameter o-ring [mm] | 48 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Lengte [mm] | 865 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 21 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 86 |
- -22%
Achteras, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Inbouwplaats | Achteras |
| Hoogte 1 [mm] | 45 |
| Hoogte 2 [mm] | 45 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Breedte 1 [mm] | 105,3 |
| Breedte 2 [mm] | 105,3 |
| Dikte 1 [mm] | 16,5 |
| Dikte 2 [mm] | 16,5 |
- -73%
Electrisch, Brandstofleiding
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
- -30%
V-riem/Poly V-riem
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -13%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Zonder riemschijf, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Klem | B+(M6),D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 170 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -45%
Zonder toebehoren
| Hoogte 1 [mm] | 33,7 |
| Hoogte 2 [mm] | 33,7 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Breedte 1 [mm] | 98,9 |
| Breedte 2 [mm] | 98,9 |
| Dikte 1 [mm] | 13,5 |
| Dikte 2 [mm] | 13,5 |
| WVA-nummer | 21734 |
Electrisch, Benzine
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Benzine |
| Druk (bar) tot | 0,8 |
Achteras, ECE R90 Approved, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Lengte [mm] | 105 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 47 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -28%
Electrisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 95 |
Schroefaansluiting, Electrisch, Brandstofleiding
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Aantal contacten | 2 |
- -65%
Electrisch, Met kabel
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Aantal contacten | 2 |
- -62%
OE VALEO MOTOROLA
| Elektrische regeling | |
| Voor fabrikant | OE VALEO MOTOROLA |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -10%
- -6%
Electrisch, Benzine
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Benzine |
| Lees de montagehandleiding |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,58 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 71 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Valeo Motorola
| Werkspanning (V) | 14,1 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | Valeo Motorola |
| Spanning (Volt) | 14,5, 12 |
- -58%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,58 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 71 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Certified Quality, Links, voor voert. zonder lichthoogteregeling (mechanisch), voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 17,00 |
| Breedte [cm] | 17,00 |
| Lengte [cm] | 30,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Uitvoering | Voor voert. zonder lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, voor voert. zonder lichthoogteregeling (mechanisch), voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 17,00 |
| Breedte [cm] | 17,00 |
| Lengte [cm] | 30,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Uitvoering | Voor voert. zonder lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Draairichting met de klok mee, PL22, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 162,50 |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL22 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | 0 |
- -59%
- -53%
Electrisch, Benzine, Zonder pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 2 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,58 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 71 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
B+,D+, niet voor snaarschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 55 |
| Voor OE nummer | 7575998 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Riemschijven | Niet voor snaarschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
