Zoekresultaten "44215"
Rechts, P21W, PY21W, P21/5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W, PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar tot | 2009 |
| Artikelnummer paar | 431-1965L-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -82%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Oranje, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Oranje |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Oranje, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, Rechts voor, Met plastic sockel, Depo / TYC
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plastic sockel |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, Links voor, Met plastic sockel, Depo / TYC
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plastic sockel |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit, P21W, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | P21W |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit, P21W, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | P21W |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14x1,5, lichtblauw, BSG 75-840-007
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Lichtblauw |
| Componentennummer | BSG 75-840-007 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld, 82 00 209 496, M14 x 1,5, Hoekig
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Voor OE nummer | 82 00 209 496 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, 0 0299 4069, met synthetisch vet, Met druklager
| Meerdelig | Driedelig |
| Buitendiameter [mm] | 234 |
| Voor OE nummer | 0 0299 4069 |
| Aantal tanden | 10 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Let op de serviceinformatie |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
23x29-10N
| Diameter [mm] | 265 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 23x29-10N |
| Alleen als set verkrijgbaar |
- -13%
Met druklager
| Diameter [mm] | 260 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
- -14%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H11/HB3, chroom
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H11/HB3 |
| Kleur | Chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Versie | V-system |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 544 |
29 x 23, Met koppelingdrukplaat, Ombouw van tweedelig vliegwiel naar eendelig vliegwiel, Met druklager
| Gewicht [kg] | 31,16 |
| Voorspankracht [N] | 7000 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 29 x 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Ombouw van tweedelig vliegwiel naar eendelig vliegwiel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat, Met slotschroefset, Incl schroefset, Met vliegwiel |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 280 |
Links, WP, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | WP |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Voor motoren met dubbelmassavliegwiel, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 14479 |
| Motoruitvoering | Voor motoren met dubbelmassavliegwiel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -56%
| Nettogewicht [g] | 352 |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Hoogte [mm] | 55 |
- -71%
Driedelig, 23x29, met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 23x29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 267 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 267 |
- -62%
Links voor, Rookgrijs, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar tot | 1994 |
| Artikelnummer paar | 442-1502R-UE |
- -7%
Rookgrijs, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -44%
ECE-getest, Rookgrijs, Zonder gloeilamp, Zonder stekkerdoos
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder stekkerdoos |
- -43%
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 442-1509L-UE |
- -7%
Links voor, ECE-getest, Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 442-1510R-BE-C |
- -55%
Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 442-1510R-UE-Y |
- -7%
Links voor, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Modeljaar vanaf | 1995 |
| Artikelnummer paar | 442-1511R-WE |
- -7%
Links voor, Rookgrijs, SAE gecontroleerd, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 1995 |
| Artikelnummer paar | 442-1511RTB-VS |
- -60%
Rechts voor, Rookgrijs, SAE gecontroleerd, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 1995 |
| Artikelnummer paar | 442-1511LTB-VS |
- -60%
Chroom, PY21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Chroom |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
- -62%
Zwart, PY21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Zwart |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
- -43%
Chroom, zwart, PY21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Chroom, zwart |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
- -44%
