Zoekresultaten "4419"
M22x1.5, Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Schroefdraadmaat 1 | M22x1.5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 64 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 54 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, Manueel, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel |
| Artikelnummer paar | 9202907 |
| Aantal contacten | 2 |
| Lamptype | Wy5W |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, massief, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 71,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 305 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Box, M16X1.5, Geschroefd
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 52 |
| Schroefdraadmaat | M16X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -40%
Buitenspiegel rechts, W16W, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | W16W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6203907 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, Bol-vormig, OEM, voor voertuigen met stuur rechts
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Enkel in combinatie met | OEM |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6402755 |
- -57%
Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter
| Filter type | Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter |
| Hoogte 1 [mm] | 20 |
| Hoogte 2 [mm] | 23 |
| Aantal | 2 |
| Hoeveelheid | Set |
| Lengte 1 [mm] | 239 |
| Lengte 2 [mm] | 274 |
| Breedte 1 [mm] | 108 |
| Breedte 2 [mm] | 110 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor de as, Vooras rechts, Remzadel (2 zuigers), Zwevend remzadel
| Inbouwplaats | Voor de as, Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | BREMBO |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Voor remschijfdikte [mm] | 28 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 302 |
| Artikelnummer paar | 82-0523 |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Oranje, Buitenspiegel rechts, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Kwaliteit | OE QUALITY |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Oranje, Buitenspiegel links, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Kwaliteit | OE QUALITY |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Rechts voor
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Artikelnummer paar | 7297752 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Rechts voor
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Artikelnummer paar | 7297754 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Lang chassis, zwart, Rechts voor
| Chassisuitvoering | Lang chassis |
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Artikelnummer paar | 7297762 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Interne ventilatie, Geventileerd, High carbon, Gecoat
| Boorgatdiameter tot [mm] | 17,5 |
| Minimale dikte [mm] | 24,5 |
| Remschijftype | Interne ventilatie, Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 69,9 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 90 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 302 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -42%
Filter insert
| Lengte [mm] | 334 |
| Breedte [mm] | 134 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Filter type | Filter insert |
| Aantal | 1 |
- -34%
Links, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9226907 |
| Aantal contacten | 7 |
| Lamptype | Wy5W |
- -51%
Aan beide zijden, geel, W5W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | W5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Links voor, PVC, ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat), Achterste deel
| Inbouwplaats | Links voor |
| Materiaal | PVC, ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat) |
| Sectie | Achterste deel |
| Productiedatum vanaf | 02.2010 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Staal, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Halogeen, ECE-getest
| Inbouwplaats | Achter |
| Lamptype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 6481434 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, Halogeen, ECE-getest
| Inbouwplaats | Achter |
| Lamptype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 6481433 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Staal, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buitenspiegel links, Bol-vormig, Verwarmd
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 7297063 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, Complete spiegel, Korte spiegelarm
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Korte spiegelarm, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 7297075 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H1/H7, Halogeen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H1/H7, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 7297276 |
| Fabrikant | TYC |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H1/H7, Halogeen
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H1/H7, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 7297275 |
| Fabrikant | TYC |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H1/H7, Halogeen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1/H7, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 7297282 |
| Fabrikant | TYC |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H1/H7, Halogeen
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1/H7, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 7297281 |
| Fabrikant | TYC |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H1/H7, Halogeen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H1/H7, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 7297286 |
| Fabrikant | Depo |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
