Zoekresultaten "44051"
Vooras links, MM-AS118
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | MM-AS118 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, MM-AS117
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | MM-AS117 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1, Met binnendraad, Met buitendraad
| Lengte [mm] | 410 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Draadtype | Met binnendraad, Met buitendraad |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Vooras, Zink gelamelleerd
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 28 |
| Lengte [mm] | 59 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Velgen | Voor staalvelgen |
| Wielbevestiging | Kogelzadel A/G |
| Schroefdraad lengte [mm] | 30 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 33 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
F10x1
| Totale lengte [mm] | 465 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | F10x1 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Rechts voor, Met elektromotor
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Artikelnummer paar | 109512 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Links voor, Met elektromotor
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Artikelnummer paar | 109142 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 355 |
| Let op de serviceinformatie |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 130 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Vooras, Zink gelamelleerd
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 28 |
| Lengte [mm] | 59 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Velgen | Voor staalvelgen |
| Wielbevestiging | Kogelzadel A/G |
| Schroefdraad lengte [mm] | 30 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 33 |
- -44%
Geventileerd, Gecoat
| Naafdoorsnee [mm] | 147 |
| Minimale dikte [mm] | 28 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 59,8 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 345 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Enkele rail raammechanisme, Rechts voor
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Enkele rail raammechanisme |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Voor OE nummer | 4500493 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aantal portieren | 2 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, Links, PY21W, H7/H7
| Hoogte [cm] | 33,94 |
| Breedte [cm] | 34,55 |
| Lengte [cm] | 69,39 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, H7/H7, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL92
| Laadstroom [A] | 130 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL92 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58,2 |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-IG-S-M
| Nettogewicht [kg] | 5,96 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0131 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-IG-S-M, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Rechts voor, Met elektromotor
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aantal portieren | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Links voor, Met elektromotor
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aantal portieren | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Links, Zonder elektro motor
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links |
| Aantal portieren | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Deel compleet
| Plaattype | Deel compleet |
| Modeljaar vanaf | 2004 |
| Productiedatum tot | 02.2010 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, rechts, Links, Bol-vormig
| Hoogte [cm] | 22,5 |
| Breedte [cm] | 4 |
| Lengte [cm] | 16,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Rechts voor, Met elektromotor
| Gewicht [kg] | 1,410 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aantal portieren | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Links voor, Met elektromotor
| Gewicht [kg] | 1,410 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aantal portieren | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Mekra Lang, Buitenspiegel links
| Werkwijze | Electrisch |
| Dikte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 73 |
| Lengte [mm] | 154 |
| Fabrikant | Mekra Lang |
| Artikelnummer paar | 199874 |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met binnendraad, M10x1
| Lengte [mm] | 465 |
| Draadtype | Met binnendraad |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 100 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, rechts, Zonder elektro motor
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aantal portieren | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,75, Staal, Binnen veeltandig, Gefosfateerd
| Aantal schroeven | 10 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,75 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 102 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Lengte [mm] | 113 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 74 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Hoogte [mm] | 101 |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1 Ext, M10 x 1
| Lengte [mm] | 384 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 Ext |
| Schroefdraadmaat 2 | M10 x 1 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-IG-S-M
| Nettogewicht [kg] | 5,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0131 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-IG-S-M, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
