Zoekresultaten "43930"
Enkelvoudige zwaaiarm, re 60
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Re 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
Vooras, Geventileerd
| Hoogte van remschijfnaaf [mm] | 32 |
| Minimale dikte [mm] | 27 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Buitendiameter [mm] | 360 |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, Met geïntegreerde regelaar, zonder aansluiting voor toerentalmeter
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 61 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 20 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 14 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,98 |
- -67%
Interne ventilatie
| Minimale dikte [mm] | 27 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Buitendiameter [mm] | 360 |
- -55%
Interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 27 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 360 |
- -64%
Interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 27 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 360 |
- -63%
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 20,3 |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 98 |
| Stekkeruitvoering-ID | 72 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,8 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 191 |
- -45%
V-riem/Poly V-riem, Enkelvoudige zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 82,5 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 103 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 183 |
- -44%
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, Excl. vacuumpomp, Draairichting met de klok mee
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 98 |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -25%
Tandriemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,4 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -82%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 155 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Uitwerpkracht [N] | 65 |
| Slag [mm] | 185 |
| Lengte [mm] | 445 |
| Voor OE nummer | 1761668 |
- -59%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-D PLUG 84, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | L-D PLUG 84, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0094 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -19%
Doos, Geventileerd, Zonder schroeven, Gecoat
| Bundeltype | Doos |
| Minimale dikte [mm] | 27 |
| Gewicht [kg] | 12,3 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Versie | JC |
| Buitendiameter [mm] | 360 |
| Aanvullende informatie | COAT+ |
- -65%
Zonder riemschijf
| Laadstroom [A] | 98 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Opnamediameter van [mm] | 14 |
| Werkspanning (V) | 14,8 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, zonder aansluiting voor toerentalmeter, Draairichting met de klok mee
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 35 |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 480 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter 1 [mm] | 232 |
| Buitendraad 2 [mm] | 230 |
| Binnendiameter1 [mm] | 131 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -57%
B+ M8
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 0131548202 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Links, Binnenste deel, T. V, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 12,73 |
| Breedte [cm] | 21,21 |
| Lengte [cm] | 25,76 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Lamptype | LED, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 4 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0141 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 14 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-D Plug84, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 4,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Klem | L-D Plug84, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-D PLUG 84, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | L-D PLUG 84, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Interne ventilatie, Gecoat
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 360 |
- -56%
Filter insert, AR 285, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 339 |
| Binnendiameter1 [mm] | 74 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 93 |
| Buitendraad 2 [mm] | 87 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor artikelnummer | AR 285 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -50%
Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 27 |
| Gewicht [kg] | 12 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 62,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Buitendiameter [mm] | 360 |
- -59%
B+,L,DFM, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 98 |
| Voor OE nummer | 7711134564 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
B+,L,DFM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 0124615044 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
