Zoekresultaten "43762"
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, S-D-FR Plug 61
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0061 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 47 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | S-D-FR Plug 61, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 4,86 |
- -64%
A0101549502, B+,D+,W, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | A0101549502 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+,W |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
B+,L,S,DFM, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 1201206 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,S,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 78 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
B+,L,S,DFM, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 1306851 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,S,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
98AB10300DJ, B+,L,S,DFM, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 80 |
| Voor OE nummer | 98AB10300DJ |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,S,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
B+,L,S,DFM, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 105 |
| Voor OE nummer | 1511220 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,S,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
Vooras, Voor, rechts, Links
| Totale lengte [mm] | 55 |
| Lengte [mm] | 42 |
| Gewicht [g] | 300 |
| Inbouwplaats | Vooras, rechts, Links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 44 |
- -60%
2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 90 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nettogewicht [g] | 5460 |
- -56%
2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 120 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nettogewicht [g] | 6444 |
- -52%
Voor voertuigen met ABS, Met kabel, Vooras rechts, Vooras links
| Lengte [mm] | 625 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -68%
Enkelvoudig stuur, Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Achter
| Draagarmvorm | Enkelvoudig stuur |
| Ook als set verkrijgbaar | |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achter, Onder |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager, Met moer |
| Artikelnummer paar | 502 378 |
- -62%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -28%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -27%
Aan beide zijden, Buiten, Achter, Onder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Buiten, Achter, Onder, Vooras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
- -64%
Aan beide zijden, Binnen, Achter, Onder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Binnen, Achter, Onder, Vooras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
- -64%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, BSG 30-825-007
| Nominale stroom [V] | 14 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Componentennummer | BSG 30-825-007 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0061 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -19%
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, N/A, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 31,4 |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | N/A |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B1+(M8),L |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 174,7 |
- -19%
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, Met vrijlooppully, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 31,4 |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8),L(M5) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 188 |
- -43%
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, Met vrijlooppully, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 31,7 |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8), D+(M5) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 195 |
- -23%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 33 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 57 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M6) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 165 |
- -28%
Driehoeksdraagarm, Achter, Onder, Vooras rechts
| Hoogte [mm] | 120 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achter, Onder, Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 390 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | TC2869 |
- -57%
Vooras rechts, Vooras links, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Versterkte uitvoering | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Complete set | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD-KIT: Better solution for you! |
- -57%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 33,7 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 57 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M6) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 168 |
- -58%
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, gesmeed aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 307 |
| Materiaal | Gesmeed aluminium |
| Artikelnummer paar | KSC4578 |
| Gewicht [kg] | 2,17 |
- -65%
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
- -42%
| Laadstroom [A] | 115 |
| Voor OE nummer | 0111547802 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 115 |
| Voor OE nummer | 0123510082 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
