Zoekresultaten "43749"
| Buitendiameter 1 [mm] | 47 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Dikte 1 [mm] | 62 |
- -21%
Met riemschijf, Met transistorregelaar, Premium
| Gewicht [g] | 6740 |
| Aantal | 1 |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Met transistorregelaar |
| Versie | Premium |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | Grounded, Earth return |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -62%
2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 90 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nettogewicht [g] | 5348 |
- -49%
- -60%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, COM PLUG 184
| Nettogewicht [kg] | 7,64 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0241 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM PLUG 184, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -20%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,98 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 7,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
| Lengte [mm] | 62 |
| Binnendiameter [mm] | 14,1 |
| Buitendiameter [mm] | 47,3 |
| Artikelnummer paar | 271584 |
- -40%
| Laadstroom [A] | 100 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
Onder, Achteras links en rechts, Buiten, R10082
| Inbouwplaats | Onder, Achteras links en rechts, Buiten |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | R10082 |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 47,3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Binnendiameter [mm] | 14,1 |
- -34%
CPA0096, Met vrijlooppully, M8
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | CPA0096 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Met klepseals, Met cilinderkopdichting
| Gewicht [g] | 385,33 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met klepseals, Met cilinderkopdichting |
- -43%
Buiten, Onder, Achter, Aan beide zijden
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Lengte [mm] | 62 |
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Achter, Aan beide zijden, Achteras |
| Aantal per as | 2 |
- -7%
OE VALEO MOTOROLA
| Elektrische regeling | |
| Voor fabrikant | OE VALEO MOTOROLA |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -46%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met geïntegreerde regelaar, Incl. vacuumpomp
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -30%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 7,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 7,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 7,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0025 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, COM PLUG 184
| Nettogewicht [kg] | 7,72 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0241 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,5 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM PLUG 184, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, COM PLUG 184
| Nettogewicht [kg] | 7,64 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0241 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM PLUG 184, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+ M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ M5 D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Bosch, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,21 |
| Hoogte [cm] | 19,99 |
| Breedte [cm] | 22,5 |
| Lengte [cm] | 26,01 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -74%
| Voor OE nummer | 51984054 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 58,8 |
| Aantal groeven | 6 |
B+,D+, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 100 |
| Voor OE nummer | 9117934 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
B+,D+,W, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 0123320010 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+,W |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
DF
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | 0123515003 |
| Stekkeruitvoering-ID | DF |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
B+,L, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | 12317540992 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
31100PLZD00, B+,L+,W, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 100 |
| Voor OE nummer | 31100PLZD00 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L+,W |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
LR180501, B+,S,IG,L, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 80 |
| Voor OE nummer | LR180501 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,S,IG,L |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -4%
B+,D, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 100 |
| Voor OE nummer | 10457917 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Onder, Achter, Buiten, Achteras links en rechts
| Inbouwplaats | Onder, Achter, Buiten, Achteras links en rechts |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
- -67%
