Zoekresultaten "43748"
2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 90 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nettogewicht [g] | 5616 |
- -49%
Met riemschijf, W, D+
| Schachtdiameter [mm] | 17 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 29,8 |
| Behuizing diameter [mm] | 154 |
| Diameter steun [mm] | 93 |
| Gewicht [g] | 7864 |
| Aantal | 1 |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 77 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | W, D+, B |
| Dynamo-uitvoering | Met transistorregelaar |
| Versie | Premium |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Aansluittechniek | Grounded, Earth return |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -59%
Met riemschijf, W, Multifunctioneel, Draairichting met de klok mee
| Verpakkingslengte [cm] | 23,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,00 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 49 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 92 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 82 |
| Gatdiameter [mm] | 12,2 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | W |
| Dynamo-uitvoering | Multifunctioneel |
| Aantal riemen | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Compactdynamo | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nettogewicht [g] | 5570 |
- -65%
V-riemschijf, Multifunctioneel, Draairichting met de klok mee
| Verpakkingslengte [cm] | 24,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,50 |
| Bevestigingshoek [graden] | 60 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 47 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 92 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 81 |
| Gatdiameter [mm] | 10,5 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Multifunctioneel |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Compactdynamo | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nettogewicht [g] | 5470 |
- -65%
BSG 60-825-001
| Laadstroom [A] | 90 |
| Componentennummer | BSG 60-825-001 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0145 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 24V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 7,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0135 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 24V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, W-L-15-S-DFM
| Nettogewicht [kg] | 7,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0167 |
| Ribbenaantal | 9 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 76 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | W-L-15-S-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+ M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 7,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ M5 D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, PL87, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 47,1 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL87 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B1+(M8),L |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 175 |
- -18%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 43,5 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58,5 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 185 |
- -15%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0145 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 69 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+ M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 7,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ M5 D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, L-S PLUG 7
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0209 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | L-S PLUG 7, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 24V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, W-L-15-S-DFM
| Nettogewicht [kg] | 7,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0167 |
| Ribbenaantal | 9 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 76 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | W-L-15-S-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 24V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 7,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0135 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
B+ M8
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 0124320002 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
W,15, B+ M8
| Laadstroom [A] | 100 |
| Voor OE nummer | 0123525501 |
| Stekkeruitvoering-ID | W,15 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 28 |
Met aansluiting voor toerentalmeter
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -31%
