Zoekresultaten "43669"
Vooras rechts, Vooras links, Met zekerheidsring, Met ABS sensorring
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring, Met ABS sensorring, Met ingebouwde magnetische sensorring |
| Breedte [mm] | 39 |
| Binnendiameter [mm] | 39 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met asmoer |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, 2T143K185BJ, BSP25321
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 2T143K185BJ |
| Artikelnummer paar | BSP25321 |
- -68%
Haakse kogellager, Vooras rechts, Vooras links, Zonder wiellager
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
| Breedte [mm] | 999 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Binnendiameter [mm] | 39 |
| Buitendiameter [mm] | 132 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
- -54%
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV30/13X251A |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
- -43%
- -61%
VKN 604, Met ingebouwde ABS sensor
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | VKN 604 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde ABS sensor |
| Breedte [mm] | 39 |
| Binnendiameter [mm] | 39 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, VKN 1008, Met afgerond tandprofiel
| Kleur | Zwart |
| Riembreedte [mm] | 26 |
| Aantal tanden | 133 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | VKN 1008 |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Oranje, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -31%
Rechts voor, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -31%
Links voor, Oranje, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -31%
Links voor, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Buitenspiegel rechts, Oranje, W5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | W5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, Oranje, W5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | W5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -31%
Buitenspiegel links, wit, Wy5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
- -31%
- -6%
AIRCO COMPRESSOR 1.4 / 1.8 / 2.0
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Riemschijf-Ø [mm] | 103 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco (manueel), voor voertuigen met automatische airco |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 17,2 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,7 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 140 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 99007011 |
| Gedeeltelijk bevuld | |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Voor, Rubber/Metaal
| Lengte [mm] | 65 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Voor |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 65 |
| Breedte [mm] | 50 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met borgringen, met splitpen, Haakse kogellager
| Breedte [mm] | 39 |
| Binnendiameter [mm] | 39 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgringen, met splitpen |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Onder, Vooras
| Lengte [mm] | 158 |
| Inbouwplaats | Achter, Onder, Vooras |
| Dikte [mm] | 65 |
| Breedte [mm] | 74 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 63 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Met zekerheidsring, met asmoer
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| Breedte [mm] | 39 |
| Binnendiameter [mm] | 39 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met asmoer |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zak
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Bundeltype | Zak |
| Lengte [mm] | 124 |
| Diameter [mm] | 22 |
| Hoogte [mm] | 33 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met ingebouwde ABS sensor, met montage-/bevestigingsmateriaal, Kogellager
| Hoogte [mm] | 39 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde ABS sensor |
| Binnendiameter [mm] | 39 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Lageruitvoering | Kogellager |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7, H1
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7, H1 |
| Voor fabrikant | DEPO |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder elektro motor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 551-1151L-LD-EM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d, P14.5s |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H7/H1, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor, Met lamphouder |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, H7/H1, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor, Met lamphouder |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
