Zoekresultaten "12226"
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BUMPERSTEUN LINKS ACHTER BUITEN Glijsteun op Achterscherm
| Inbouwplaats | Links achter |
| Bumperuitvoering | Geleideprofiel |
| Artikelnummer paar | 1805538 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
BUMPERSTEUN RECHTS ACHTER BUITEN Glijsteun op Achterscherm
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Bumperuitvoering | Geleideprofiel |
| Artikelnummer paar | 1805537 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 51,5 |
| Gewicht [kg] | 4,200 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 16283 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK084, MK427, MK114 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL (Gas Technology) |
- -31%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 50,5 |
| Gewicht [kg] | 1,690 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 30 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 12,4 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | MK426A |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
- -60%
Na turbolader
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Inbouwplaats | Na turbolader |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 17,8 |
| Kleur | Zwart |
| Behuizinglengte [mm] | 269,5 |
| Lengte [mm] | 500 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 205 |
| Uitwerpkracht [N] | 500 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 2228 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Demper met aanslagveer, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper met aanslagveer, Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 334841 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 405 |
| Slag [mm] | 160 |
| Uitwerpkracht [N] | 170 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 612 |
| Slag [mm] | 260 |
| Uitwerpkracht [N] | 190 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 612 |
| Slag [mm] | 260 |
| Uitwerpkracht [N] | 190 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 500 |
| Slag [mm] | 205 |
| Uitwerpkracht [N] | 500 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -56%
Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 51,5 |
| Gewicht [kg] | 4,200 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 16282 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK084, MK427, MK114 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL (Gas Technology) |
- -31%
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Styling | Zonder spoiler |
| Lengte [mm] | 500 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 205 |
| Uitwerpkracht [N] | 500 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, W16W, WY21W, W21/5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W16W, WY21W, W21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-1983L-UE |
- -40%
Links, Buitenste deel, H21W, W16W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | H21W, W16W, W21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-1987R4LD-WE |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, T. SAM, Certified Quality, W21/5W
| Hoogte [cm] | 21,52 |
| Breedte [cm] | 32,12 |
| Lengte [cm] | 59,39 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. SAM, Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, WY21W, W16W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Brug bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Brug bovenaan |
| Voor OE nummer | 1073878 |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | MM-00234 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | SM0127 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 206 |
| Lengte [mm] | 375 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 144 |
| Uitwerpkracht [N] | 340 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,1 |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Hoogte [mm] | 46 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 333710 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte [mm] | 478 |
| Diameter 1 [mm] | 52 |
| Diameter 2 [mm] | 32 |
| Veersoort | Voor voertuigen met schroefvering |
| Lengte 2 [mm] | 280 |
| Artikelnummer paar | 351384070100 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -1%
Rechts, Buitenste deel, W16W, W21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | W16W, W21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-1987L4LD-WE |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 333709 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 334839 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
