×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "119 738 001"
137 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 119 738 001×
€ 309,75
€ 55,76
- -82%
Tijdelijk uitverkocht
€ 344,22
€ 99,82
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
€ 289,21
€ 83,88
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
€ 275,75
€ 82,73
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
€ 260,27
€ 145,76
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
€ 283,90
€ 105,04
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
€ 181,86
€ 76,39
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
€ 202,66
€ 93,23
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
€ 310,11
€ 133,34
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 260,27
€ 93,70
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
€ 275,29
€ 118,37
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 268,11
€ 96,52
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
€ 310,11
€ 111,63
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
€ 253,46
€ 108,98
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 292,00
€ 75,92
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
€ 326,47
€ 169,76
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
€ 408,82
€ 200,33
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
€ 252,37
€ 58,04
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
€ 321,57
€ 154,35
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 104202
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
104202
| Gewicht [kg] | 0,098 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 520 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 425 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 108,42
€ 108,42
Tijdelijk uitverkocht
€ 55,48
€ 19,42
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Parkeer (PDC) sensor Autlog AS6009
Achter, Ovaal
AS6009
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 55,48
€ 19,42
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Slangklem Herth+Buss Elparts 50268519
Veerstropklem, Gegalvaniseerd, DIN 3021 (bandveerklem), Typ W1
50268519
| Pijpverbinder | Veerstropklem |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +200 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Spanbereik tot [mm] | 20,2 |
| Spanbereik van [mm] | 17,8 |
| Breedte [mm] | 12 |
| Nominale diameter [mm] | 19 |
| DIN-Normen (Beugels) | DIN 3021 (bandveerklem) |
| Kwaliteitsgraad | Typ W1 |
| Materiaal | Staal |
€ 5,40
€ 1,89
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605046
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605046
| Gewicht [g] | 182 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 4 |
€ 45,38
€ 14,98
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605078
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605078
| Gewicht [g] | 41 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 |
€ 95,31
€ 31,45
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605148
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605148
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
€ 30,07
€ 9,62
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 36918
M18 x 1,5, Verwarmd
36918
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 255 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 98,18
€ 98,18
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 36919
M18 x 1,5, Verwarmd
36919
| Gewicht [kg] | 0,135 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 97,66
€ 97,66
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 37432
M18 x 1,5, Verwarmd
37432
| Gewicht [kg] | 0,110 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 900 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 126,49
€ 126,49
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 38653
M18 x 1,5, Verwarmd
38653
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 670 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 98,63
€ 98,63
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Febi Bilstein 04633
Kunststof, Elektrisch, zwart
04633
| Materiaal | Kunststof |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
€ 34,74
€ 34,74
Tijdelijk uitverkocht
