×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "119 541 001"
128 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 119 541 001×
Bougie Magneti Marelli 062000770304
M14, 20,8, Met weerstand, 1-massa elektrode
062000770304
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
€ 6,78
€ 2,30
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Magneti Marelli 062000772304
M14, 20,8, Met weerstand, 3-massa elektrode
062000772304
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
€ 9,33
€ 3,17
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CCH4151
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
CCH4151
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN9YC |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
€ 7,38
€ 4,80
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CCH807
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
CCH807
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | L78C |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
€ 10,21
€ 4,09
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Delphi Diesel TS10251
M10x1, wit
TS10251
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 15,31
€ 12,09
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie NGK 5428
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
5428
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
€ 5,93
€ 4,68
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Koppelingsset Dt Spare Parts 6.93004
2 jaar garantie
6.93004
| Nettogewicht [g] | 15220 |
| Diameter [mm] | 310 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 1.215,53
€ 510,52
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 7.61100
M12 x 1,25, M5, 2 jaar garantie
7.61100
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12 x 1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 21,95
€ 12,95
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 205 041
12 14 149, 1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
205 041
| Voor OE nummer | 12 14 149 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 6,69
€ 2,67
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Relais Meat Doria 73233331
Werkkontakt, Met houder
73233331
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 60501035 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 5 |
€ 6,50
€ 5,92
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171916011040
M12x1,5, NTC, blauw
171916011040
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Blauw |
€ 9,32
€ 9,32
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171925011030
M12x1,5
171925011030
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 16,32
€ 8,00
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z12
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
Z12
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-7 DTU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 10,65
€ 7,67
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z15
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z15
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU |
€ 5,72
€ 4,13
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z39
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
Z39
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,4 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | 14 Z-4 AU |
€ 6,09
€ 3,29
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
€ 55,48
€ 19,42
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 55,48
€ 19,42
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Parkeer (PDC) sensor Autlog AS6009
Achter, Ovaal
AS6009
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 55,48
€ 19,42
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33140
Wit, M 10x1
33140
| Behuizingskleur | Wit |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
€ 21,01
€ 10,08
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33200
M12x1,5, blauw
33200
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
€ 23,56
€ 11,54
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
€ 21,42
€ 11,35
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,21
€ 11,12
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
€ 21,42
€ 11,13
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
€ 27,59
€ 9,10
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,21
€ 8,69
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom Hitachi 2502201
Met houder
2502201
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Piekstroom [A] | 40 |
| Aantal contacten | 5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
€ 12,50
€ 12,00
- -4%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Hitachi 2503354
Electrisch, Benzine
2503354
| Werkwijze | Electrisch |
| Druk (bar) | 3 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Lees de montagehandleiding |
€ 55,66
€ 55,66
Tijdelijk uitverkocht
sensor, stelelement koplamphoogteregeling Autlog AS6480
Achteras links
AS6480
| Aantal contacten | 4 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
€ 157,88
€ 55,26
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
