×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "119 267 001"
117 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 119 267 001×
Temperatuursensor NRF 727151
Geschroefd, M12x1.5
727151
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 8942212010 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 11,86
€ 4,27
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Quick Brake 34.003
Met buitendraad, Met binnendraad, 3/8"x24UNF
34.003
| Lengte [mm] | 390 |
| Draadtype | Met buitendraad, Met binnendraad |
| Schroefdraadmaat 1 | 3/8"x24UNF |
| Schroefdraadmaat 2 | 3/8"x24UNF |
€ 24,48
€ 9,79
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z12
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
Z12
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-7 DTU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 10,65
€ 7,67
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z15
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z15
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU |
€ 5,72
€ 4,13
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z39
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
Z39
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,4 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | 14 Z-4 AU |
€ 6,09
€ 3,29
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Delphi Diesel TS10251
M10x1, wit
TS10251
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 15,31
€ 12,09
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33140
Wit, M 10x1
33140
| Behuizingskleur | Wit |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
€ 21,01
€ 10,08
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33200
M12x1,5, blauw
33200
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
€ 23,56
€ 11,54
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0011
1-massa elektrode
V99-75-0011
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Lengte [mm] | 126 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
€ 2,87
€ 2,87
Tijdelijk uitverkocht
Remslang TRW PHB118
Met binnendraad, Met buitendraad, 3/8x24
PHB118
| Lengte [mm] | 427 |
| Draadtype | Met binnendraad, Met buitendraad |
| Schroefdraadmaat 1 | 3/8x24 |
| Schroefdraadmaat 2 | 3/8x24 |
€ 29,40
€ 29,40
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 205 041
12 14 149, 1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
205 041
| Voor OE nummer | 12 14 149 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 6,69
€ 2,67
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
€ 21,42
€ 11,35
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,21
€ 11,12
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
€ 21,42
€ 11,13
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
€ 27,59
€ 9,10
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,21
€ 8,69
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CCH4151
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
CCH4151
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN9YC |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
€ 7,38
€ 4,95
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 7.61100
M12 x 1,25, M5, 2 jaar garantie
7.61100
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12 x 1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 21,95
€ 12,51
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
