Zoekresultaten "1183"
Links, H4, Electrisch, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 212-1183R-LD-EM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H4, Electrisch, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 212-1183L-LD-EM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, W21/5W, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W21/5W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 216-1183LMLDEM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, D1S/H1, zwart, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | D1S/H1 |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 431-1183LMLEHM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s, Pk32d-2 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, PY21W, H7/H3, zwart
| Lamptype | W5W, PY21W, H7/H3 |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, PY21W, D1S (gasontladingslamp)
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED, PY21W, D1S (gasontladingslamp) |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 444-1183RMLEHM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, Pk32d-2 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, H7, Electrisch, ECE-getest
| Lamptype | PY21W, H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, PY21W, D1S (gasontladingslamp)
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED, PY21W, D1S (gasontladingslamp) |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 444-1183LMLEHM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, Pk32d-2 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Aanvullende informatie | Gas A Just |
- -65%
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Aanvullende informatie | Gas A Just |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, Diesel
| Werkwijze | Electrisch |
| Druk (bar) | 0,50 |
| Brandstoftype | Diesel |
| Lees de montagehandleiding |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Met ingebouwde ABS sensor
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde ABS sensor |
| Breedte [mm] | 92,8 |
| Binnendiameter [mm] | 34 |
| Buitendiameter [mm] | 152 |
| Aantal wielbouten | 5 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achterruit, Met kap, Flat blade wisserblad, GFK (met glasvezel versterkte kunststof)
| Inbouwplaats | Achterruit |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Ruitenwisserlengte [mm] | 285 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen, Voor, voor voertuigen met schakelkabel
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Inbouwplaats | Voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met schakelkabel |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
116 842, Met pakkingen, Retourleiding, Met flens
| Bevat artikelnummer | 116 842 |
| Aantal afdichtingen | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Naloop/terugloop | Retourleiding |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met flens |
| Materiaal pakking | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Binnen, Links voor, Rechts voor, Met rubbertuit
| Totale lengte [mm] | 498 |
| Inbouwplaats | Binnen, Links voor, Rechts voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit, Met beschermingsslang |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Binnen, Rechts voor, Links voor, Met rubbertuit
| Totale lengte [mm] | 505 |
| Inbouwplaats | Binnen, Rechts voor, Links voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit, Met beschermingsslang |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Binnen, Rechts voor, Links voor
| Aantal portieren | 4 |
| Totale lengte [mm] | 526 |
| Inbouwplaats | Binnen, Rechts voor, Links voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit, Met beschermingsslang |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Rechts voor, Links voor, Met rubbertuit
| Totale lengte [mm] | 562 |
| Inbouwplaats | Binnen, Rechts voor, Links voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit, Met beschermingsslang |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Binnen, Rechts voor, Links voor, Met rubbertuit
| Totale lengte [mm] | 514 |
| Inbouwplaats | Binnen, Rechts voor, Links voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit, Met beschermingsslang |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links voor, Met beschermingsslang, 118 376
| Totale lengte [mm] | 603 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met beschermingsslang |
| Artikelnummer paar | 118 376 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, Aan beide zijden, Buiten, Met rubbertuit
| Totale lengte [mm] | 488 |
| Inbouwplaats | Achter, Aan beide zijden, Buiten |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit, Met beschermingsslang |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Binnen, Rechts voor, Links voor, Met rubbertuit
| Totale lengte [mm] | 576 |
| Inbouwplaats | Binnen, Rechts voor, Links voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit, Met beschermingsslang |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Rechts voor, Links voor, Met rubbertuit
| Totale lengte [mm] | 605 |
| Inbouwplaats | Binnen, Rechts voor, Links voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit, Met beschermingsslang |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Rechts voor, Links voor, Met beschermingsslang
| Totale lengte [mm] | 591 |
| Inbouwplaats | Binnen, Rechts voor, Links voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met beschermingsslang |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Binnen, Rechts voor, Links voor, Met rubbertuit
| Totale lengte [mm] | 550 |
| Inbouwplaats | Binnen, Rechts voor, Links voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit, Met beschermingsslang |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, SCA-11831
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SCA-11831 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, SCA-11830
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SCA-11830 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Met fuseekogel, SCA-11597
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Artikelnummer paar | SCA-11597 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen, voor natte koppeling
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen |
| Aantal tanden | 125 |
| Koppelingsuitvoering | Voor natte koppeling |
| Aantal gaten voor montage | 10 |
| Aanvullende informatie | LuK DMF |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
