Zoekresultaten "1173"
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Zonder wiellager
| Nettogewicht [g] | 28840 |
| Aantal gaten | 10 |
| Gatdiameter [mm] | 22,3 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 1868663 |
| Hoogte [mm] | 194 |
| Buitendiameter [mm] | 380 |
| Steek wielbouten (mm) | 335 |
| Binnendiameter1 [mm] | 127,3 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 127 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met wiellager
| Nettogewicht [g] | 33800 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met wiellager |
| Voor OE nummer | 2734954 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie, Met wiellager
| Aantal gaten | 10 |
| Gatdiameter [mm] | 24 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 32700 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met wiellager |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter [mm] | 375 |
| Binnendiameter1 [mm] | 148 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 148 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
7/8" x 11 BSF, Gegeometriseerd
| Nettogewicht [g] | 144 |
| Voor OE nummer | 2285273 |
| Schroefdraadmaat | 7/8" x 11 BSF |
| Sleutelwijdte | 33 |
| Oppervlakte | Gegeometriseerd |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AVX13X1750, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 189 |
| Lengte [mm] | 1750 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Type | AVX13X1750 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Veerpoot, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Met ingebouwde ABS sensor
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde ABS sensor |
| Breedte [mm] | 60 |
| Buitendiameter [mm] | 135, 74 |
| Breedte 1 [mm] | 123,5 |
| Aantal wielbouten | 5 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Buiten, 10x1,25, 16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras links, Buiten |
| Lengte [mm] | 234 |
| Schroefdraadmaat 1 | 10x1,25 |
| Schroefdraadmaat 2 | 16x1,5 |
| Artikelnummer paar | 69-1174 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 1-12 UN
| Lengte [mm] | 178 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 1-12 UN |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 1 1/8-16 UN
| Binnendiameter 2 [mm] | 102 |
| Binnendiameter1 [mm] | 92 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Lengte [mm] | 256 |
| Schroefdraadmaat | 1 1/8-16 UN |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
1-12 UN, Opschroeffilter
| Lengte [mm] | 139 |
| Schroefdraadmaat | 1-12 UN |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Binnendiameter1 [mm] | 61 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Uitzethoogte [mm] | 2,3 |
| Kopdiameter | 12 |
| Hoogte [mm] | 20,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 8,2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Kophoogte [mm] | 3,7 |
| Kopdiameter | 22 |
| Lengte 2 [mm] | 20 |
| Inbouwdiameter [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
X20
| Sleutelwijdte | X20 |
| Kophoogte [mm] | 3,5 |
| Kopdiameter | 10 |
| Schroefdraadmaat | 5 |
| Lengte 2 [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Luchtgekoeld
| Inhoud [cm³] | 150 |
| Gewicht [kg] | 12,7 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Slag [mm] | 35 |
| Cilinderboring [mm] | 75 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" 16 UNF, Opschroeffilter, 3/4, 16UNF
| Aansluitdraad | 3/4" 16 UNF |
| Openingsdruk terugloopbeveiliging [bar] | 0,12 |
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,7 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 96 |
| Hoogte [mm] | 177 |
| Schroefdraadmaat | 3/4, 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 1-12 UNF
| Diameter o-ring [mm] | 72 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 181 |
| Schroefdraadmaat | 1-12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Buitendraad 2 [mm] | 72 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Aantal boringen | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 89 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 20,56 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelpijp parallel, Zonder pakking, Met droger, HANON
| Verpakkingslengte [cm] | 83,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 51,50 |
| Nettogewicht [g] | 2100 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,75 |
| Netlengte [mm] | 800 |
| Netbreedte [mm] | 384 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
| Fabrikant | HANON |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras, Gasdruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem, TOKICO
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem |
| Voor fabrikant | TOKICO |
| Remschijftype | Massief |
| Materiaal | Aluminium |
| Voor remschijfdikte [mm] | 9 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 259 |
| Artikelnummer paar | 82-1174 |
| Zuigerdiameter [mm] | 34 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, GL1046
| Hoeveelheid | Set |
| Componentennummer | GL1046 |
| Standaardmaat |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Montage aan zijkant, Links, PVC, ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat)
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Links |
| Materiaal | PVC, ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat) |
| Productiedatum tot | 12.2003 |
| Productiedatum vanaf | 07.1995 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, H15
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, H15, H11 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 216-1173L-LDEM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1, PGJ19-2 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H4, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-1173R-LD-E |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H4, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-1173L-LD-E |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, HIR2, W21/5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | HIR2, W21/5W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 442-1173RMLDEM1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX22d, BAU15s |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
