×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "117 959 001"
Zoek: 117 959 001×
Starter DRI 328022092
M5, M8, Draairichting met de klok mee
328022092
| Nettogewicht [kg] | 3,3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274, M5 |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 198,11
€ 198,11
Tijdelijk uitverkocht
Starter DRI 328030092
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
328030092
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82,6 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 236,72
€ 236,72
Tijdelijk uitverkocht
Starter DRI 328039092
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
328039092
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
€ 151,86
€ 151,86
Tijdelijk uitverkocht
Starter DRI 328057102
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
328057102
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
€ 163,33
€ 163,33
Tijdelijk uitverkocht
Starter DRI 328121092
Plug, M8, Draairichting met de klok mee
328121092
| Nettogewicht [kg] | 4,1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | Plug |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 209,58
€ 209,58
Tijdelijk uitverkocht
Starter Elstock 25-2382
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
25-2382
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 4,85 |
€ 254,85
€ 79,00
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
€ 22,94
€ 20,18
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Meat Doria 5015033
30-50, Draairichting met de klok mee
5015033
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 96469963 |
| Aantal tanden | 10, 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 30-50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
€ 113,21
€ 86,04
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Relais Meat Doria 73233111
Werkkontakt
73233111
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7686773 |
€ 8,23
€ 7,82
- -5%
Tijdelijk uitverkocht
Relais achterruitverwarming Vemo V30-71-0036
Motorruimte, Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning
V30-71-0036
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning |
€ 6,87
€ 10,03
Tijdelijk uitverkocht
Starter Bosch 0 986 018 010
Draairichting met de klok mee, Zonder toplager
0 986 018 010
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 75 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 105 |
| Bevestigingshoek [graden] | 75 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 8,5 |
| Gatdiameter [mm] | 8,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 18,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30, 50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 203 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
€ 292,15
€ 134,39
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
