Zoekresultaten "117 101 002"
IW22, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW22 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IWF20, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IWF20 |
| Brutogewicht [g] | 55 |
| Gewicht [g] | 52 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Dikte [mm] | 18,5 |
| Lengte [mm] | 280 |
| Binnendiameter [mm] | 68 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1,5, Vooras, Rubber/Metaal, zonder kogellager
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1,5, Vooras, Rubber/Metaal, Met kogellager
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Rubber/Metaal, zonder kogellager
| Breedte [mm] | 108 |
| Lengte [mm] | 130 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 57 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1,25, Vooras, Rubber/Metaal, Met kogellager
| Schroefdraad lengte [mm] | 23 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1,25 |
| Dikte [mm] | 52 |
| Breedte [mm] | 107 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 12,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1,5, Vooras, Rubber/Metaal, zonder kogellager
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met kogellager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1150 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M12x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
022 903 119 D, Met deksel
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 022 903 119 D |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder riemschijf
| Laadstroom [A] | 33 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 33 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 65 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 65 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 120 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 34 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M12x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M12x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0,75, Scharnierwikkel
| Doorsnede van de geleider [mm²] | 0,75 |
| Aantal leidingen | 3 |
| Type stekker | Scharnierwikkel |
| Kabellengte [mm] | 250 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Watergekoeld, Met afdichtring
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Netlengte [mm] | 92 |
| Netbreedte [mm] | 99 |
| Netdiepte [mm] | 56 |
| Ribbenaantal | 5 |
- -39%
M8 x 1,5, Vooras links en rechts, zonder lager, BSG 30-700-202
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M8 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Componentennummer | BSG 30-700-202 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Rubber/Metaal, Zonder lager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 57 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
- -38%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 130 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
