×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "116 973 001"
109 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 116 973 001×
Lambda-sonde Febi Bilstein 36920
M18 x 1,5, Verwarmd
36920
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1155 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 99,60
€ 99,60
Tijdelijk uitverkocht
€ 117,38
€ 49,30
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Magneti Marelli 062000739304
M14, 20,8, Met weerstand, 1-massa elektrode
062000739304
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
€ 12,79
€ 4,61
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 21420
M18 x 1,5, Verwarmd
21420
| Gewicht [kg] | 0,082 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 710 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 89,48
€ 58,16
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 21431
M18 x 1,5, Verwarmd
21431
| Gewicht [kg] | 0,105 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 78,11
€ 50,77
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1363
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 021906265AC
DOX-1363
| Brutogewicht [g] | 188 |
| Gewicht [g] | 158 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 021906265AC |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 1700 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 119,96
€ 105,56
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W20EP-U11
W20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
W20EP-U11
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 3,63
€ 3,27
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W20EP11
W20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
W20EP11
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 4,07
€ 3,65
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hitachi 2505329
Diagnosesonde, Regelsonde
2505329
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 570 |
€ 81,94
€ 62,28
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hitachi 2505330
Diagnosesonde, Regelsonde
2505330
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 700 |
€ 81,94
€ 62,28
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Wagner ETP00293
M14 x 1,5, PTC, D-vorm, bruin
ETP00293
| Aantal nokken | 2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,066 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Gewicht [kg] | 0,093 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sensortype | PTC |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 110,59
€ 87,37
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00505
Met siliconenisolatie, zwart, Diagnosesonde, M18X1.5mm
LBS00505
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 430 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 305 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 460 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 75,25
€ 75,25
Tijdelijk uitverkocht
