×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "116 647 001"
108 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 116 647 001×
Lambda-sonde Denso DOX-1430
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd, MD108934
DOX-1430
| Brutogewicht [g] | 115 |
| Gewicht [g] | 82 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | MD108934 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 94,03
€ 74,28
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1431
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd, MD128262
DOX-1431
| Brutogewicht [g] | 114 |
| Gewicht [g] | 81 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | MD128262 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 445 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 93,34
€ 71,87
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1432
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd, MD166841
DOX-1432
| Brutogewicht [g] | 159 |
| Gewicht [g] | 126 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | MD166841 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 730 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 96,80
€ 74,54
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso IW16
IW16TT, 12-12-9-061-444, Crimped SAE, M14x1.25
IW16
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 12-12-9-061-444 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
€ 23,16
€ 20,38
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W20EP-U11
W20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
W20EP-U11
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 3,63
€ 3,27
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W20EP11
W20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
W20EP11
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 4,07
€ 3,65
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CCH4151
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
CCH4151
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN9YC |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
€ 7,38
€ 4,80
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CCH807
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
CCH807
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | L78C |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
€ 10,21
€ 4,09
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Calorstat By Vernet LS010223
Onverwarmd
LS010223
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Lambdasonde | Onverwarmd |
€ 56,34
€ 42,25
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 7.61100
M12 x 1,25, M5, 2 jaar garantie
7.61100
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12 x 1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 21,95
€ 12,95
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z15
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z15
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU |
€ 5,72
€ 4,13
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z39
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
Z39
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,4 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | 14 Z-4 AU |
€ 6,09
€ 3,29
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
