Zoekresultaten "1157"
Achteras, Met handremhefboom
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 42 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 229 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Lucas
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 95 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves, 27-0727
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Hoogte [mm] | 44,9 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 27-0727 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 125 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 37,6 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 157 |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Hoogte [mm] | 63,9 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Achteras rechts
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Breedte [mm] | 25 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 160 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 159 |
| Dikte [mm] | 20 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 84 |
| Hoogte [mm] | 76 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Buitendiameter [mm] | 143 |
| Breedte 2 [mm] | 65 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Buitendraad 2 [mm] | 67 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 276 |
| Breedte [mm] | 200 |
| Hoogte [mm] | 17 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
INN M10x1.0, BANJO 10.0 MM
| Lengte [mm] | 390 |
| Schroefdraadmaat 1 | INN M10x1.0 |
| Schroefdraadmaat 2 | BANJO 10.0 MM |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met druklager
| Diameter [mm] | 230 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
- -10%
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves, MBA1098
| Gewicht [kg] | 0,69 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Breedte [mm] | 125,4 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 37,6 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| WVA-nummer | 20675 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | MBA1098 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves, MBA1097
| Gewicht [kg] | 0,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,2 |
| Breedte [mm] | 123,2 |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Hoogte [mm] | 44,9 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| WVA-nummer | 20995 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | MBA1097 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Polychloropren (Neopren), zwart
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 1004 |
| Materiaal | Polychloropren (Neopren) |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter1 [mm] | 55 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 48 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), PA 66 GF 30, Stuk, Met afdichtring
| Gewicht [g] | 135 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), PA 66 GF 30 |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Koelleiding | Van verwarmingskoeler naar waterpomp |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Met gat voor knipperlampen
| Inbouwplaats | Links voor |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
| Productiedatum vanaf | 05.1989 |
| Productiedatum tot | 09.1994 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, DEPO
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Voor fabrikant | DEPO |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Frame kleur | Chroom |
| Artikelnummer paar | 214-1157R-LD-EM |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, DEPO
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Voor fabrikant | DEPO |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 214-1157R-LDEM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H7/HB3, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/HB3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Frame kleur | Chroom |
| Artikelnummer paar | 216-1157R-LDEM1 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d, PX26d |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/HB3, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/HB3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Frame kleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 216-1157R-LDEM2 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d, PX26d |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, P21/5W, PY21W, H4
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/5W, PY21W, H4 |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 223-1157R-LDEM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d, BAU15s, P43t |
- -3%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, P21/5W, PY21W, H4
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/5W, PY21W, H4 |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 223-1157L-LDEM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d, BAU15s, P43t |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, PY21W, D2S (gasontladingslamp)
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PY21W, D2S (gasontladingslamp), W5W, H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Xenon |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR, Zonder gloeilampen, Zonder gasontladingslamp, Zonder ballast |
| Modeljaar vanaf | 2001 |
| Modeljaar tot | 2005 |
| Artikelnummer paar | 431-1157L-LD-EM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, P32d-2, PX26d |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, PY21W, H7
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PY21W, H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 440-1157RMLD-EM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, PX26d |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H7/H7, Electrisch, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte, Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 444-1157RMLDEM2 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7, H1
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7, H1 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met bochtcorrectielicht, Met mistlampen, Met groot licht, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte, Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 551-1157R-LDEM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d, P14.5s |
- -59%
