×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "115 910 001"
123 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 115 910 001×
Brandstofpomp Herth+Buss Elparts 65453010
Electrisch
65453010
| Bedrijfsdruk [bar] | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 130 |
€ 309,29
€ 64,95
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
Parkeer (PDC) sensor Herth+Buss Elparts 70699078
Ultrasone sensor, Achter, zwart, Met pakking
70699078
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Vorm | Recht |
€ 99,20
€ 30,75
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Parkeer (PDC) sensor Herth+Buss Elparts 70699137
Ultrasone sensor, zwart, Met pakking, Haaks
70699137
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Vorm | Haaks |
€ 119,40
€ 34,63
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Parkeer (PDC) sensor FAE 66056
Binnen, Buiten, Achter, Met pakking
66056
| Inbouwplaats | Binnen, Buiten, Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
€ 197,53
€ 69,14
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Parkeer (PDC) sensor FAE 66078
Ultrasone sensor, Achter, Voor, Lakken mogelijk
66078
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
€ 181,14
€ 63,40
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Parkeer (PDC) sensor FAE 66087
Ultrasone sensor, Voor, Achter, zwart
66087
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Vorm | L Form |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
€ 164,18
€ 57,46
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistofflens Original Imperium 90635
Met pakking, 06J121132G, Zonder thermostaat
90635
| Gewicht [g] | 53 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 06J121132G |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
€ 13,50
€ 5,67
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Auger 76639
Filter insert, 3/4" x 16 UNF
76639
| Gewicht [kg] | 0,471 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
€ 37,10
€ 11,87
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Hepu TM1423
255002B000, Met afdichtring
TM1423
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | 255002B000 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 33,32
€ 11,66
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Valeo 585255
Filter insert
585255
| Lengte [mm] | 250 |
| Breedte [mm] | 150 |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Filter type | Filter insert |
€ 27,56
€ 19,84
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Valeo 586056
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
586056
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
€ 25,65
€ 18,46
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Valeo 586063
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
586063
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
€ 16,24
€ 11,86
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Valeo 586084
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
586084
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
€ 29,79
€ 21,45
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Valeo 586087
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
586087
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 109 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
€ 14,87
€ 10,85
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Valeo 586135
Opschroeffilter
586135
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
€ 12,38
€ 9,04
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Donaldson P550941
Opschroeffilter, 3/4-16 UN
P550941
| Lengte [mm] | 107 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UN |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
€ 16,34
€ 11,11
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat, koelvloeistof Motorad 5973KT
256312B051, Met behuizing, Met pakking, Kunststof
5973KT
| Verpakkingshoogte [cm] | 11 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,9 |
| Gewicht [g] | 154 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | 256312B051 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
€ 70,43
€ 24,65
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Hitachi 2503182
Electrisch, Benzine
2503182
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Benzine |
| Lees de montagehandleiding |
€ 101,64
€ 101,64
Tijdelijk uitverkocht
Parkeer (PDC) sensor Autlog AS6038
Achter, Voor, zwart
AS6038
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Kleur | Zwart |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 55,48
€ 19,42
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Parkeer (PDC) sensor Autlog AS6052
Ultrasone sensor, Achter, Voor, Lakken mogelijk
AS6052
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
€ 60,50
€ 19,36
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat, koelvloeistof Denso DTM82726
255002B000, Met pakkingen
DTM82726
| Brutogewicht [g] | 74 |
| Gewicht [g] | 64 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | 255002B000 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
€ 15,73
€ 15,73
Tijdelijk uitverkocht
€ 83,48
€ 21,71
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
