×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "115 718 001"
107 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 115 718 001×
Oliefilter Dt Spare Parts 1.10295
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
1.10295
| Nettogewicht [g] | 552 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 27,38
€ 11,23
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Dt Spare Parts 13.41203
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
13.41203
| Nettogewicht [g] | 299 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 31,93
€ 13,09
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Hydrauliekfilter Wix Filters WL7067
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
WL7067
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
€ 11,23
€ 11,23
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Wix Filters WL7074
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF-2B, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
WL7074
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
€ 9,72
€ 9,72
Tijdelijk uitverkocht
Carter ontluchtingsfilters Wix Filters WL7098
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
WL7098
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
€ 6,72
€ 6,72
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Auger 76639
Filter insert, 3/4" x 16 UNF
76639
| Gewicht [kg] | 0,471 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
€ 37,10
€ 11,87
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Remblokset LPR 05P027
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
05P027
| Breedte [mm] | 76,8 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
€ 24,05
€ 13,23
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Donaldson P550941
Opschroeffilter, 3/4-16 UN
P550941
| Lengte [mm] | 107 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UN |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
€ 16,34
€ 11,11
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Filtron OP 629T
Met overdrukventiel, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
OP 629T
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met overdrukventiel, Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
€ 19,05
€ 6,67
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
