Zoekresultaten "1110"
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
894.141 (4x)
| Alternatieve reparatieset | 899.917 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 894.141 (4x) |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Alternatieve reparatieset | 899.917 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 894.133 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met klepseals
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met klepseals |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 862.810 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 62 |
| Gewicht [kg] | 3,554 |
| Lengte [mm] | 620 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Gevuld | |
| Kenletter | 53 |
| Gewicht [kg] | 5,280 |
| Lengte [mm] | 1010 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder montagemateriaal, Met leiding, 3 jaar garantie
| Gevuld | |
| Kenletter | 67 |
| Gewicht [kg] | 9,230 |
| Lengte [mm] | 2140 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal, Met leiding |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -34%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -22%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -26%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Onder plaat |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpootresorptie, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkele buis Upside Down |
| Type | 160/75 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Oliedruk, Veerpoot, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 2 [mm] | 824, 483 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV), PMMA (Polymethylmethacrylat), Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV) |
| Aantal | 1 |
| Gewicht [g] | 850 |
| Strooischijfmateriaal | PMMA (Polymethylmethacrylat) |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +60 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Stroomverbruik [W] | 70 |
| Voldoet aan ECE norm | R10, R65 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K4K, IPX9K |
| Type stekker | Platte stekker |
| Lichtkleur | Geel (amber) |
| Lichtfunctie | Met roterend waarschuwingssignaal |
| Buitendiameter 1 [mm] | 144 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Hoogte [mm] | 208 |
| Lamptype | H1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Behuizingskleur | Geel |
| Monteerwijze | Geschroefd, Opbouw |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 160 |
| Vorm | Rond |
| Aanvullende informatie | KL 710 |
