Zoekresultaten "1106"
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm, Staafgloeibougie
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 168 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 45 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 85 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 151 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Metalen gloeibougie, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Lengte [mm] | 163 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Kleurmarkering | Wit |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Metalen gloeibougie, Zonder druksensor
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 163 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 89 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 11 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -62%
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 168 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 45 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
- -10%
M10x1,25, M4 / 2 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 120 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Lengte [mm] | 88 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 13 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
- -33%
Electrisch
| Stroomsterkte tot [A] | 6 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 3,3 |
| Aantal [l/h] | 85 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,25, M4 / 2 Nm, 12 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Conushelling | 120 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 13 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
| Componentennummer | BSG 30-870-007 |
| Totale lengte [mm] | 88 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 4 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 21 |
| Totale lengte [mm] | 180 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 17 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Componentennummer | BSG 65-870-005 |
| Totale lengte [mm] | 151 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 11-0650 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 72-4261 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zak, Voor, Midden
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 21 |
| Gewicht [kg] | 0,008 |
| Inbouwplaats | Voor, Midden, Achter |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Breedte [mm] | 128 |
| Hoogte [mm] | 70 |
- -60%
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26,2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Totale lengte [mm] | 163,2 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -42%
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 3,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,8 |
| Totale lengte [mm] | 182,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -32%
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 152 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -31%
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 89 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -55%
M 10 x 1,25, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 89 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
| Aanvullende informatie | Duraterm High Speed |
- -59%
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,6 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 96,9 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Aanvullende informatie | Duraterm High Speed |
- -34%
- -57%
Kunststof, 82 00 660 882, Met behuizing, Met pakking
| Materiaal | Kunststof |
| Buitendiameter [mm] | 32 |
| Openingstemperatuur | 89 |
| Voor OE nummer | 82 00 660 882 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stabilisatorstang, Met toebehoren
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Lengte [mm] | 237 |
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -55%
Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Lengte [mm] | 89 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zacht metaal pakking
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 708.190 |
| Diameter [mm] | 74,5 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AP LOCKHEED, Trommelrem
| Voor fabrikant | AP LOCKHEED |
| Remtype | Trommelrem |
| Breedte [mm] | 37 |
| Diameter [mm] | 203 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.25mm, M4
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 91 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.25mm, M4
| Spanning (Volt) | 6,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 90 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 21,5 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Watergekoeld, Met afdichtring
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Netlengte [mm] | 92 |
| Netbreedte [mm] | 99 |
| Netdiepte [mm] | 56 |
| Ribbenaantal | 5 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8, Set
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
