Zoekresultaten "110 V 16"
Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen
| Ribbenaantal | 6 |
| Lengte 1 [mm] | 1218 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen |
| Lees de montagehandleiding |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen
| Ribbenaantal | 6 |
| Lengte 1 [mm] | 975 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen |
| Lees de montagehandleiding | |
| Let op de serviceinformatie |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Incl. geleide rol, Incl. spanrol
| Gewicht [kg] | 1,14 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aggregaat/rol | Incl. geleide rol, Incl. spanrol |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, Set
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -47%
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1613 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
B+ (M8), Draairichting tegen de klok in, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 54,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | +55 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,0 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 76,1 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L 42, NO, Draairichting tegen de klok in
| Gewicht [kg] | 4,21 |
| Positie / graad | L 42 |
| Aantal gaten | 2 |
| Aantal tanden 2 | 11 |
| Aantal tanden 1 | 10 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L 42, NO, Draairichting tegen de klok in
| Gewicht [kg] | 3,87 |
| Positie / graad | L 42 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L 60, NO, Draairichting tegen de klok in
| Gewicht [kg] | 3,88 |
| Positie / graad | L 60 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,2 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Nieuw onderdeel |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Kunststof, Aluminium, Met spanelement
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aantal groeven | 6 |
| Materiaal looprollen | Kunststof |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Lengte [mm] | 975 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met spanelement |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 1220 |
| Ribbenaantal | 6 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Li 42
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,0 |
| Aantal tanden | 10 |
| Positie / graad | Li 42 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glad
| OE adviseert om de complete set te vervangen | |
| Oppervlakte | Glad |
| Breedte [mm] | 25,5 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullende informatie | DriveAlign™ |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 1710 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,36 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 1670 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,36 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 1220 |
| Ribbenaantal | 6 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 1642 |
| Ribbenaantal | 6 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cu-core GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Cu-core GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC10YCC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN11YC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 6 |
| Weerstand tot [kOhm] | 15 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,0 |
| Aantal tanden | 10 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
