Zoekresultaten "110 980 001"
Met afdichtring, Kegellager, Eenrijig
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte [mm] | 23 |
| Binnendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Lageruitvoering | Kegellager, Eenrijig |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13410 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 2-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13522 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 2-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, Met flenszitting
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13525 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, Platium-middelelektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13601 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte 1 [mm] | 22 |
| Breedte 2 [mm] | 26 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 80 |
| Binnendiameter1 [mm] | 45 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 72,4 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Let op de serviceinformatie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Lengte [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 53 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Lengte [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 53 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 50,6 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Nettogewicht [kg] | 1,27 |
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Breedte [mm] | 23 |
| Breedte 2 [mm] | 23 |
| Buitendraad 2 [mm] | 90 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Aantal draadeinden | 4 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Aantal veren | 4 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 0,84 |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 20961 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IK16TT, 101-000-049AC, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-049AC |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IK20TT, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1086020 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
K20TT, 90919-01166-8N, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90919-01166-8N |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
K20TT, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 46463801 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IQ16TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IQ16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IQ20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IQ20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DUX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FGH-7 DTURX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE-R90, Excl. slijtage waarschuwingscontact, TRW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20960 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, Filter insert, met waterafscheider
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert, met waterafscheider |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 88 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 38 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 88 |
| Binnendiameter1 [mm] | 37 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
