Zoekresultaten "110 962 001"
Vooras, Voor, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Binnendiameter [mm] | 12,1 |
| Buitendiameter [mm] | 33 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, Met lager, Stuk
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Versterkte uitvoering | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL-KIT: Better solution for you! |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Voor
| Gewicht [kg] | 0,11 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 33 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Binnen, Voor, Aan beide zijden
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Binnen, Voor, Aan beide zijden, Onder, Vooras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 40 |
| Buitendraad 2 [mm] | 33 |
- -49%
Bougieschacht bobine
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
- -11%
TRW, E9 90R 01120/457, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E9 90R 01120/457 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
- -57%
TRW, E9 90R 01120/457, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E9 90R 01120/457 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -60%
TRW, E9 90R 01120/457, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E9 90R 01120/457 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 260 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -49%
TRW, E9 90R 01120/457, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, zonder afgeschuinde rand
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E9 90R 01120/457 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remblok/voering | Zonder afgeschuinde rand |
| Reminstallatie | Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -52%
TRW, E9 90R 01120/457, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E9 90R 01120/457 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -53%
TRW, E9 90R 01120/457, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E9 90R 01120/457 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Reminstallatie | Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -55%
Achteras, ECE R90 Approved
| Buitendiameter [mm] | 185 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 30 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 4 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, TRW, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Lengte [mm] | 106 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Reminstallatie | Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| Componentennummer | BSG 90-202-014 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 113914010 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -25%
Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Aantal boringen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, Platte stekker, 2 jaar garantie
| Aantal boringen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 6.3 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Lucas
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Lucas
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 16,2 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Lucas, Keramiek
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 16,2 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas |
| Koppelingvoeringmateriaal | Keramiek |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
L 75, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 2,84 |
| Positie / graad | L 75 |
| Aantal gaten | 2 |
| Aantal tanden 2 | 10 |
| Aantal tanden 1 | 9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
- -20%
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 7,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,0 |
| Totale lengte [mm] | 75,0 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -29%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -21%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -18%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -18%
