×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "110 857 001"
87 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 110 857 001×
€ 77,79
€ 61,46
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Krukas positiesensor Herth+Buss Jakoparts J5661020
J5661020
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 81,75
€ 8,18
- -90%
Tijdelijk uitverkocht
ABS sensor Herth+Buss Elparts 70660021
70660021
| Bevestigingshoek [graden] | 45 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Artikelnummer paar | 70660022 |
€ 22,13
€ 6,86
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
ABS sensor Magneti Marelli 172100027010
7H0927803, Vooras links
172100027010
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Voor OE nummer | 7H0927803 |
| Aantal contacten | 2 |
| Artikelnummer paar | 172100028010 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
€ 32,29
€ 32,29
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Magneti Marelli 062000739304
M14, 20,8, Met weerstand, 1-massa elektrode
062000739304
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
€ 12,79
€ 4,61
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Magneti Marelli 062000770304
M14, 20,8, Met weerstand, 1-massa elektrode
062000770304
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
€ 6,78
€ 2,30
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Magneti Marelli 062000772304
M14, 20,8, Met weerstand, 3-massa elektrode
062000772304
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
€ 9,33
€ 3,17
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CCH4151
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
CCH4151
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN9YC |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
€ 10,87
€ 4,78
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CCH807
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
CCH807
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | L78C |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
€ 10,21
€ 4,09
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
ABS sensor Meat Doria 90060
7H0927803, Geluidsensor, Zonder kabel, D-vorm
90060
| Voor OE nummer | 7H0927803 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
€ 19,06
€ 18,49
- -3%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0208
CS0208
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Weerstand [Ohm] | 700 |
| Hoogte [mm] | 32 |
€ 45,54
€ 19,13
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0373
CS0373
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Weerstand [Ohm] | 700 |
| Hoogte [mm] | 32 |
€ 43,44
€ 19,12
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 7.61100
M12 x 1,25, M5, 2 jaar garantie
7.61100
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12 x 1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 21,95
€ 12,95
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 205 041
12 14 149, 1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
205 041
| Voor OE nummer | 12 14 149 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 6,69
€ 2,67
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
€ 30,24
€ 21,16
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z15
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z15
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU |
€ 5,72
€ 4,13
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z39
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
Z39
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,4 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | 14 Z-4 AU |
€ 6,09
€ 3,29
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Wielsnelheidssensor Wagner ABS00005
Zwart, Geluidsensor, Ovaal
ABS00005
| Aantal nokken | 2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,011 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,8 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,022 |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Totale lengte [mm] | 66 |
€ 18,78
€ 18,78
Tijdelijk uitverkocht
Wielsnelheidssensor Textar 45065000
Actieve sensor
45065000
| Gewicht [kg] | 0,01 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sensortype | Actieve sensor |
€ 150,35
€ 52,62
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
