Zoekresultaten "110 856 001"
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -37%
24,2 x 21,42, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met versnellingspook, Zonder druklager
| Gewicht [kg] | 7,04 |
| Voorspankracht [N] | 5500 |
| Aantal tanden | 21 |
| Spiebaan | 24,2 x 21,42 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met versnellingspook |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager, Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 242 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
24,2 x 21,425, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met versnellingspook, Zonder druklager
| Gewicht [kg] | 7,13 |
| Voorspankracht [N] | 6650 |
| Aantal tanden | 21 |
| Spiebaan | 24,2 x 21,425 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met versnellingspook |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager, Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 242 |
- -25%
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 72,4 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IK16TT, 101-000-049AC, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-049AC |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IK20TT, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1086020 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
IQ16TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IQ16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Q20TT, Removable SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | Q20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Q20TT, 5962S9, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | Q20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 5962S9 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
IQ20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IQ20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
24,2 x 21,4, Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsplaat
| Gewicht [kg] | 7,84 |
| Voorspankracht [N] | 6650 |
| Aantal tanden | 21 |
| Spiebaan | 24,2 x 21,4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Aantal bevestigingsboringen aan koppelingsdruklager | 2 |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 242 |
- -19%
Opschroeffilter, M20x1.5
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 50,6 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, 3000 950 858, Met automatische bijstelling
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Alternatieve reparatieset | 3000 950 858 |
| Diameter [mm] | 250 |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende informatie | XTend Kit plus CSC |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Actieve sensor, Met toebehoren, GBS2515
| Lengte [mm] | 66 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Artikelnummer paar | GBS2515 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 72,4 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Let op de serviceinformatie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, met synthetisch vet, Met koppelingsdruklager
| Meerdelig | Driedelig |
| Buitendiameter [mm] | 243 |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingsdruklager |
| Let op de serviceinformatie |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, met synthetisch vet, Met koppelingsdruklager
| Meerdelig | Driedelig |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingsdruklager |
| Let op de serviceinformatie |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20x1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1.5 |
| Diameter 2 [mm] | 72,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,032 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,54 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,16 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC8WMPB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Zonder kabel
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1.5-6H, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,50 |
| Nettogewicht [g] | 240 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,5 |
| Diameter 2 [mm] | 71,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76,0 |
| Hoogte [mm] | 67,0 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -34%
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
- -27%
Geluidsensor
| Gewicht [kg] | 0,012 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sensortype | Geluidsensor |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
